معاون حج و زیارت سازمان حج، آخرین وضعیت جدول پروازی حجاج را اعلام کرد.

به گزارش سیمرغ 24، معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با بیان این مطلب که تطبیق زمان های پیشنهادی با برنامه های کلی فرودگاه شهرهای جده و مدینه، بیشتر از آنچه فکر می کردیم به طول انجامیده است، گفت: طبق اظهارات مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران جداول پروازهای شهر مدینه مورد تایید است و پروازهای شهر جده هم به احتمال فراوان تا پایان فردا نهایی خواهد شد.

اکبر رضایی معاون حج و زیارت سازمان حج در پاسخ به علت تاخیر در اعلام قطعی جداول پروازی اظهار داشت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران جدول های پروازی را مدتی قبل به سازمان هواپیمایی کشور عربستان سعودی ارایه کرده است، اما هماهنگ شدن زمان های پیشنهادی با برنامه های کلی فرودگاه های جده و مدینه، بیش از زمان پیش بینی شده به طول انجامید.

وی افزود: طبق اظهارات مدیرعامل هما جداول پروازهای شهر مدینه تایید شده و پروازهای جده نیز به احتمال بسیار فراوان تا پایان فردا نهایی خواهد شد.

معاون حج و زیارت سازمان حج ادامه داد: به حجاج عزیز اطمینان می دهیم که با تمام توان در تلاش هستیم تا طرف سعودی هر چه زودتر جدول و زمان قطعی پروازها را تایید نماید و تا ما نیز به اطلاع آن ها برسانیم.