ارزان ترین بلیط هواپیما را کدام ایرلاین ها ارائه می دهند؟

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 ارزان ترین بلیط هواپیما را کدام ایرلاین ها ارائه می دهند؟ - سیمرغ 24
مسافران حرفه ای برای رفتن به سفر هواپیما را انتخاب می کنند. آن ها به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما همراه با خدمات عالی هستند تا بتوانند سفری راحت و با آرامش را به انجام برسانند. آن ها می دانند که عوامل تاثیرگذار در قیمت بلیط هواپیما بسیار زیاد و مختلف هستند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به ناوگان هوایی آن شرکت، میانگین تاخیرات پروازی و موارد دیگر اشاره کرد. به هر حال آن چه که در خرید بلیط ارزان هواپیما تاثیر دارد، شناخت و آگاهی شما از ایرلاین های مختلف است. در این مقاله که با عنوان «ارزان ترین بلیط هواپیما را کدام ایرلاین ها ارائه می دهد؟» در اختیار شما قرار می گیرد، با سیمرغ 24 همراه باشید.

ارزان ترین ایرلاین های ایران

هواپیمایی آسمان


شرکت هواپیمایی آسمان در سال 1359 و با ادغام چهار شرکت هواپیمایی ایر تاکسی، پارسی ایر، ایر سرویس و هور آسمان تاسیس شد. ادغام این چهار شرکت باهم سبب شد تا این ایرلاین خدمات بهترو مناسب تری را به مسافران خود عرضه کنند. ناوگان هواپیمایی این شرکت دارای 36 فروند هواپیما است که 27 فروند از آن ها فعال و 9 فروند دیگر، زمین گیر هستند. به سبب آن که شرکت هواپیمایی آسمان دارای سه دفتر هواپیمایی در سراسر کشور است، بلیط آن به آسانی در دسترس مسافران قرار می گیرد. همچنین ارزان بودن نرخ بلیط هواپیما این ایرلاین سبب شده است تا مسافران تمایل بیشتری برای خرید بلیط هواپیما آسمان پیدا کنند. شما می توانید برای خرید بلیط ارزان هواپیما از ایرلاین آسمان به وبسایت سیمرغ 24 به نشانی www.Simorgh24.com مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که هواپیمایی آسمان بلیط های پرواز خود را در 40 مقصد داخلی و 13 مسیر خارجی ارائه می دهد.

هواپیمایی زاگرس


شرکت هواپیمایی زاگرس از جمله ایرلاین های خصوصی ایران است که فعالیت خود را از سال 1384 و با ثبت در منطقه آزاد اروند آغاز کرد. زاگرس با وجود سابقه کم توانسته است، جایگاه محکمی را در بین ایرلاین های سطح کشور برای خود به دست آورد. اولین پرواز خارجی زاگرس ایر در سال 1387 و از تهران به مقصد دمشق انجام شد. این ایرلاین سعی دارد در کنار مناسب نگه داشتن نرخ بلیط هایش، افزایش ناوگان هوایی و تعداد پروازها را هم در دستور کارش قرار دهد. به این ترتیب با پیشرفت روزافزون سهم چمشگیری در حمل و نقل هوایی کشور را به عهده می گیرد. شرکت هواپیمایی زاگرس ایر با داشتن 19 فروند هواپیما پروازهای مختلفی را در مسیرهای داخلی و خارجی به انجام می رساند. با وجود قیمت مناسب پروازهای این ایرلاین و خرید راحت بلیط های آن از سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24، شما به راحتی می توانید سفرهای خود را آغاز نمایید.

زاگرس ایر، ارائه دهنده بلیط ارزان هواپیما

هواپیمایی کاسپین


یکی دیگر از ایرلاین های ایرانی که بلیط های خود را با قیمت مناسبی ارائه می دهد، شرکت هواپیمایی کاسپین است. این ایرلاین در حال حاضر بیشتر از 50 پرواز در هفته را به انجام می رساند که برای دسترسی به بلیط های آن می توانید به وبسایت سیمرغ 24 مراجعه کنید. خرید بلیط هواپیمایی کاسپین از سیمرغ 24 به راحتی انجام می شود و شما می توانید با مراجعه به این سایت لیست کاملی از پروازهای کاسپین ایر را مشاهده نمایید. همچنین استفاده از گزینه فیلتر، جستجوی شما را هوشمند ساخته و به شما این امکان را می دهد تا بلیط هواپیما ارزان کاسپین خود را بر اساس ساعت پرواز، نوع هواپیما، قیمت و موارد دیگر رزرو و خریداری نمایید. آن چه که برای مدیران شرکت هواپیمایی کاسپین حائز اهمیت بسیار است، رضایت¬مندی مشتریانشان می باشد که با ارائه بلیط ارزان هواپیما تا حدی آن را برطرف کرده اند.

هواپیمایی ماهان


یکی از بهترین و معتبرترین ایرلاین های ایرانی، ماهان ایر است که فعالیت خود را از سال 1372 در کرمان آغاز کرده است. ماهان یکی از پیشرفته ترین شرکت های هواپیمایی ایران است که در طی سال های اخیر توانسته است علاوه بر ایران، در خاورمیانه هم جایگاه ویژه ای به دست آورد. ماهان ایر از زمان تاسیس تا به امروز به تغییرات و پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کرده است که همین امر سبب شده تا مسافران رضایت کامل از این ایرلاین داشته باشند. ناوگان هوایی شرکت ماهان دارای 61 فروند هواپیماست که در حال حاضر 46 فروند آن فعال است. این شرکت هواپیمایی دارای مقاصد مختلف داخلی و خارجی است که بلیط های خود را بر اساس نیاز مسافران ارائه می دهد. در واقع بلیط هواپیما ماهان هم بسته به مسیر و زمان پرواز از قیمت های متفاوتی برخوردار است.

ماهان ایر، ارائه دهنده بلیط ارزان هواپیما
بسیاری از افراد هستند که برای خرید بلیط هواپیما ماهان، بلیط های سیستمی را انتخاب می کنند. پیشنهاد ما به شما این است که با مراجعه به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 لیست کاملی از پرواز چارتر ماهان را مشاهده کرده و با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب نمایید. همچنین این امکان برای مسافران عزیز فراهم است که با استفاده از گزینه فیلتر و انتخاب هواپیمایی ماهان بلیط های چارتری و سیستمی این ایرلاین را در کنار یکدیگر ملاحظه نمایند.

هواپیمایی ایران ایر


شرکت هواپیمایی ایران ایر، اولین ایرلاین ایرانی است که فعالیت خود را با ادغام دو شرکت ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز آغاز کرده است. این ایرلاین بلیط های خود را در مقاصد مختلف داخلی و خارجی به فروش می رساند. شما می توانید برای اطلاع از پروازهای ایران ایر علاوه بر مراجعه به وبسایت این شرکت، به سیمرغ 24 نیز مراجعه کرده و لیست کاملی از پروازهای این شرکت هواپیمایی را مشاهده نمایید. چرا که سیمرغ 24 این امکان را به شما می دهد تا لیست کاملی از پروازهای ایرلاین ایران ایر را مشاهده کرده و در انتها با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید، بلیط ارزان هواپیما خود را خریداری نمایید.

خرید بلیط ارزان هواپیما از ایران ایر
در پایان لازم به ذکر است که برای خرید بلیط ارزان هواپیما بهترین گزینه برای شما آن است که به وبسایت سیمرغ 24 مراجعه نمایید و با انتخاب یکی از ایرلاین های ارزان، بلیط خود را خریداری کنید. سیمرغ 24 این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بلیط هواپیما ارزان خود به مقاصد مختلف داخلی و خارجی را برای خود تهیه فرمایید. همچنین شما می توانید خرید بیمه مسافرتی خود را نیز از سیمرغ 24 انجام دهید.