اگر از پروازتان جا ماندید چه کنید؟

  • شنبه 25 شهریور 1396 ساعت 13:35

تأخیر و دیر رسیدن به فرودگاه برای سفر با هواپیما ممکن است برای خیلی‌ها بسیار زجرآور و گاهی جبران‌ناپذیر باشد، اما باید بدانید که هر چیزی راهی و هر مشکلی راه حلی دارد و این مورد هم قطعا یکی از همان‌هاست. پس در ادامه با ما همراه باشید تا در این رابطه شما را راهنمایی کنیم.


گاهی ممکن است دیر به فرودگاه برسید اما اگر مقدار کمی مدیریت بحران یاد گرفته باشید، می‌دانید در چنین مواقعی چه کار باید بکنید. فقط کافی است در راه رفتن به فرودگاه یک خیابان یا اتوبان را اشتباه بروید آن وقت است که دیگر دنیا روی سرتان خراب می شود و دچار استرس و نگرانی می شوید. در همین حال دعا می کنید که پرواز هم تاخیر داشته باشد تا این امکان برایتان فراهم شود که شما به موقع سوار هواپیما شوید. اگر این شانس برای شما وجود داشته باشد و هواپیما با تاخیر از روی زمین بلند شود همه چیز بر وفق مراد شماست و دلشوره هایتان بر طرف می شود. در این مواقع است که شما می توانید با خیال راحت سوار هواپیما شوید و سفر خود را آغاز نمایید.   

اما این احتمال وجود دارد که همه افراد مثل شما خوش شانس نباشند. برای بعضی از افراد جا ماندن از هواپیما مانند یک بلای آسمانی می باشد که بسیار برای آن ها مشکل آفرین خواهد بود. مخصوصا افرادی که قرار ملاقات یا جلسه کاری مهمی داشته باشند.   

با وجود این که در زمان جا ماندن از پرواز به سرعت می‌توان عصبانی و آشفته شد و اضطراب سر تا پای وجود انسان را فرا گیرد، و البته در کنار همه این موارد خسارت ها و هزینه‌های اضافی هم به گردن شما بیفتد، اما در بعضی مواقع اگر آرامش خود را حفظ کنید، این امکان وجود دارد که بتوانید به سرعت تصمیم درستی اتخاذ نمایید و چاره ای بیندیشید تا بتوانید از وضعیتی که در آن هستید نجات پیدا کنید.

شاید بارها و بارها وقتی به فرودگاه می‌رسید دیده باشید که بسیاری از افرادی که دیر به پروازشان رسیده‌اند، از شنیدن خبر پرواز هواپیما و جا ماندن از آن به شذت عصبانی شده اند و در حال دعوا کردن و ناسزا گفتن به پرسنل فرودگاه هستند. اگر چه واکنش این افراد کاملاً طبیعی است، اما شما می‌توانید چنین پایان بدی را مدیریت کنید تا از آن رهایی یابید. پس تا حدودی می توان گفت که نیازی به عصبانی شدن و نگرانی نیست.

در این مقاله، سیمرغ 24  تصمیم گرفته است به شما نکته هایی را آموزش دهد که در مواقع بحرانی و سخت جا ماندن از پرواز، بتوانید بهترین راه حل ممکن را انتخاب کنید تا دیگر از پروازی جا نمانید و یا اینکه بدانید چطور خودتان را به پرواز بعدی برسانید. پس با ما همراه باشید: