مسافران کشورهای مختلف جهان از جمله مسافران جام جهانی روسیه می‌توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت و تکمیل مدارک خود از طریق بانک تجارت ارز مسافرتی دریافت نمایند.

به گزارش سیمرغ 24، با تغییراتی که در نحوه تامین ارز مسافرتی برای کشورهایی که به ویزا نیاز ندارند، به وجود آمده است، مسافران رویداد بزرگ جام جهانی فوتبال در کشور روسیه نیز می توانند با در دست داشتن کارت هواداری خود به جای ویزا از طریق واحدهای ارزی – ریالی و همچنین شعب منتخب بانک تجارت تا سقف پانصد یورو ارز مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

مسافران سایر کشورهای جهان هم، این امکان را دارند تا با مراجعه به شعب بانک تجارت و ارائه پاسپورت معتبر، بلیط هواپیما، کارت ملی و ویزای کشور مقصد، با انجام مراحل اداری و قانونی و دریافت رسید آن، به فرودگاه امام خمینی (ره) رفته و با مراجعه به باجه های مستقر در آن جا ارز خود را دریافت نمایند.

مسافران کشورهای ارمنستان، آذربایجان، بلاروس، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، مولداوی، روسیه، تاجیکستان، ترکمنستان، ازبکستان، ترکیه، افغانستان، بحرین، قطر، کویت، پاکستان، عمان، امارات متحده عربی، استونی، لتونی، لیتوانی، اوکراین و قبرس شامل سقف 500 یورو هستند و مسافران سایر کشورها تا مبلغ 1000 یورو قادرند ارز مسافرتی دریافت نمایند.


اخبار مرتبط:


بیشترین توریستهای جام جهانی از چه کشوری هستند؟
لوکس ترین هواپیمای مدرن جهان در اختیار تیم ملی فوتبال آرژانتین
از هواپیمای تیم ملی فوتبال ایران رونمایی شد