مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی عملیات حج را یک توفیق الهی می داند و همه امکانات موجود را در این زمینه به کار می گیرد تا مشکلی در این راه پیش نیاید.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی با اشاره به برنامه های در نظر گرفته شده برای انتقال حجاج به کشور عربستان گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی عملیات حج را یک توفیق الهی می داند و همه امکانات موجود را در این زمینه به کار می گیرد.

به گزارش سیمرغ 24، تورج دهقانی زنگنه مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی در نشست اجرایی حج تمتع 98در شهر مشهد اظهار کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در خدمت زائران گرامی است.

وی افزود: هواپیمایی جمهوری اسلامی عملیات حج را یک توفیق الهی می داند و همه امکانات موجود را در این زمینه به کار می گیرد تا مشکلی در این راه پیش نیاید.

دهقانی زنگنه خاطر نشان کرد: امسال ایرلاین های دیگر در عملیات هوایی حج مشارکتی ندارند و هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در شرایط کنونی کار حج را بر عهده دارد؛ ولی در این راه جای نگرانی وجود ندارد و با امکانات کامل در خدمت حجاج هستیم.

وی افزود: برای انتقال حجاج به سرزمین وحی نگاه سودآور وجود ندارد و پرواز ایمن و بدون تاخیر رسالت ما در این راه است که زمینه و مقدمات آن را فراهم شده است.

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی با اشاره به خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل هوایی به زائران گفت: در تلاش هستیم تا تاخیرهای پروازی را به حداقل برسانیم.

نشست اجرایی حج تمتع 98 با حضور تنی چند از شخصیت های کشوری، مدیران ستادی، استانی و دستگاه های همکار در مشهد مقدس برگزار شد.