امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 2 از 5 بلیط هواپیما اهواز

آشنایی با اهواز


اهواز یکی از شهرهای وسیع و کلان کشور ایران است که در بخش مرکزی شهرستان اهواز قرار دارد و به عنوان مرکز استان خوزستان شناخته می شود. این شهر به عنوان هفتمین شهر پر جمعیت ایران و دومین شهر از نظر وسعت شناخته می شود. شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همچنین شرکت ملی حفاری ایران که به ترتیب بزرگترین تولید کننده نفت ایران و وسیع ترین شرکت حفاری کشور به شمار می روند در این شهر قرار دارند.
شهر اهواز که یکی از کهن ترین سرزمین های تمدن بشری است دارای آب و هوای بسیار گرم می باشد. زندگی کردن در اهواز برای کسانی که بومی آنجا نیستند بسیار دشوار است. در کنار گرمی هوا پدیده گرد و غبار هم وجود دارد که شاید مشکلات زندگی در اهواز را دو چندان کند.
بد نیست بدانید که از اهواز به عنوان شهر "پایتخت کتاب ایران" هم نام برده می شود.


دیدنی های اهواز


آنچه که مشخص است این است که جذابیت های شهر اهوازبه حدی است که هر انسانی را علاقه مند می کند که به آن جا سفر کند و گرمی هوا و مشکلات مربوط به گرد و غبار را به فراموشی بسپارد. آثار تاریخی و پدیده های طبیعی جذابی در این شهر قرار دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: آبشار پل هفتم که بزرگترین و زیباترین آبشار مصنوعی خاورمیانه است که روی یک پل معروف در اهواز قرار دارد و چشم اندازی زیبا به این شهر داده است. بزرگترین و طولانی ترین رودخانه ایران یعنی کارون هم در این شهر است که اهواز را به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم کرده است.از دیگر موارد می توان به کاروانسرا و سرای معین التجار، تالاب بام دژ، کلیسای کاتولیک، عمارت ماپار و... اشاره کرد.
یکی از قسمت های دیدنی شهر اهواز پل های این شهر است که می تواند گردشگران زیادی را به خود جلب کند. هم اکنون هفت پل بر روی رودخانه کارون وجود دارد که از این بین پل سفید یا پل اول و پل هفتم به سبب سبک معماری خاصی که دارند زیبایی منحصر به فردی به شهر داده اند. جالب است بدانید که پل سفید اولین پل فلزی معلق در ایران است که توسط یک زن و شوهر مهندس آلمانی در سال 1315 ساخته شده است.

بلیط ارزان هواپیما اهواز


زمانی که مقصد گردشگری خود را شهر اهواز انتخاب کردید و قصد این را داشتید که با هواپیما به این شهر سفر کنید باید نکاتی زیادی را در نظر بگیرید. برای این کار ابتدا باید بلیط آنلاین هواپیما تهیه نمایید. پس برای این کار به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کنید و با وارد کردن مبدا و مقصد مورد نظر خود و همچنین تاریخ رفت و برگشت و تعداد نفراتی که در سفر همراه شما هستند اقدام به خرید بلیط هواپیما اهواز نمایید. با یک جستجوی ساده در این سایت می توانید انواع پروازهای مختلف به اهواز را مشاهده نمایید و با توجه به شرایط و موقعیت خود پروازی ایده آل و مطمئن را برای خود انتخاب نمایید. توجه به این نکته هم ضروری است که در خرید آنلاین بلیط هواپیما اهواز و انتخاب پرواز مورد نظر خود باید تمامی شرایط مانند شرکت ارائه دهنده پرواز و کلاس پروازی و کلیه امکانات پرواز را در نظر بگیرید تا بتوانید اوقات خوش و لذت بخشی را در سفر به ثبت برسانید.


همکاران ما در سیمرغ 24 همیشه و در تمام 24 ساعت شبانه روز همراه شما هستند تا بتوانند پاسخگوی سوالات و مشکلات شما باشند. این کوچک ترین کاری است که ما می توانیم در قبال اعتمادی که به ما کرده اید انجام دهیم و از اینکه توانسته ایم رضایت شما را جلب کنیم به خود می بالیم. تمام همکاران ما در سیمرغ 24 سفری خوب و خوشی را برای شما آرزو می کنند.