امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 خرید آسان و ارزان بلیط هواپیما بوشهر - سیمرغ 24

آشنایی با بوشهر


بوشهر شهری بندری در استان بوشهر است که در جنوب غربی ایران واقع شده است. در واقع بوشهر بندری شبه جزیره ای است که در بخش مرکزی شهرستان بوشهر قرار دارد و از سمت شمال و غرب و جنوب به خلیج فارس محدود می شود. آب و هوای این شهر نیمه بیابانی گرم است و بیشتر مردم آن هم به زبان فارسی با لهجه محلی تکلم می کنند. طبق اسناد تاریخی این شهر رونق دوباره خود را مدیون نادرشاه افشار است و نام قدیم آن هم ریشهر بوده است. عوامل مختلفی در رونق بندر بوشهر تاثیر دارد که از مهم ترین آن ها می توان صیادی، وجود نیروگاه اتمی، کشتی سازی و صادرات و... را نام برد.

سنگ بنای اصلی شهر بوشهر توسط اردشیر ساسانی زده شده است و نام اصلی این شهر رام اردشیر بوده است که به مرور زمان این اسم تغییر کرده و امروزه همه مردم این شهر بندری را با نام بوشهر می شناسند. هجدهم اسفند ماه سالروز تاسیس مدرسه سعادت روز ملی بوشهر نام گذاری شده است. البته برخی معتقد بودند که 12 شهریور روز شهادت رئیس علی دلواری باید به نام روز بوشهر نامگذاری می شد.

نمایی زیبا از شهر بوشهر

دیدنی های بوشهر


بوشهر شهری است بندری که قدمتی چند هزار ساله دارد و به سبب همین تاریخ درخشان خود، دارای آثار تاریخی و بناهای باستانی فراوانی است. جدای از سواحل زیبا و نخلستان های سرسبز، دیدنی های زیادی در این شهر وجود دارد که از مهم ترین آن ها باید به مسجد جامع بردستان اشاره کنیم که در زمان اردشیر ساسانی در این شهر بنا شده است و تا به امروز هم وجود دارد. قلعه خورموج یا قلعه محمد خان دشتی در زمان قاجار به سبک قلعه های سلجوقیان و ساسانیان در شهر خورموج ساخته شده است. متاسفانه بیشتر قسمت های این قلعه تخریب شده است؛ ولی آنچه که باقی مانده هم دارای اهمیت تاریخی فراوانی است.

قبر ژانرال که متعلق به یکی از فرماندهان ارتش انگلستان است، از دیگر دیدنی های بوشهر محسوب می شود. این فرمانده در جنگ هرات و به دست نیروهای ایرانی کشته شد. خانه رئیس علی دلواری در جنوب شرقی شهر دلوار از دیگر دیدنی های استان بوشهر است که به دوره قاجار تعلق دارد. این خانه توسط بازماندگان رئیس علی دلواری به سازمان میراث فرهنگی تقدیم شد. از دیگر دیدنی های شهر بوشهر می توان به گنبد نمکی جاشک، عمارت تاریخی ملک، مدرسه سعادت مظفری، مدرسه گلستان، کرت کهنسال بوشهر، آب انبار قوام، موزه مردم شناسی بوشهر، بندر سیراف و... اشاره کرد.

هتل ها و مراکز اقامتی بوشهر


شهر بوشهر به سبب آن که توریست های و گردشگران مختلفی وارد آن می شوند، دارای هتل ها و مراکز اقامتی فراوانی است که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: هتل سه ستاره دلوار بوشهر، هتل ساحلی پرواز بوشهر، هتل پلاس بوشهر، هتل آپارتمان هیرون بوشهر، هتل آپارتمان پاسارگاد، اقامتگاه بومگردی مان، هتل آسمان 1 و 2 بوشهر، هتل سیراف و...

هتل جهانگردی دلوار بوشهر

سوغات بوشهر


برای آن که با سوغات شهر ساحلی بوشهر آشنا شوید، حتما سری به بازارهای این شهر بزنید تا از نزدیک هر آن چه را لازم دارید مشاهده نمایید. بوشهر دارای خوراکی های خوشمزه ای است که خریدن و چشیدن طعم آن ها برای هرکسی لذت بخش است. از جمله مهم ترین سوغاتی های این شهر ماهی، میگو، خرما، پنیر نخل، ارده، خارک، حلوای های مخصوص جنوبی و... هستند.

فرودگاه بوشهر


فرودگاه بین المللی شهر بوشهر از جمله سه فرودگاه قدیمی کشور ایران است که به مقاصد مختلف داخلی و خارجی پرواز انجام می دهد. به طور متوسط در هر هفته 70 پرواز داخلی و بین المللی در این فرودگاه انجام می شود که تا کنون هیچ ساحنه هوایی در آن رخ نداده است. فرودگاه بین المللی بوشهر در فاصله 25 کیلومتری بندر و با وسعت 5 هزار هکتار بنا شده است که دارای دو باند پروازی آسفالته هم می باشد.

بلیط ارزان هواپیما بوشهر


همان طور که می دانید، قیمت بلیط هواپیما در یک مسیر خاص بستگی به عوامل مختلفی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: کلاس پروازی، ایرلاین مربوطه، زمان پرواز و...اگر می خواهید بلیط ارزان هواپیما بوشهر بخرید، بهتر است بلیط ها را در شرایط یکسان باهم مقایسه کنید، نه این که صرفا به دنبال بلیط ارزان هواپیما بوشهر باشید. همان طور که قبلا هم اشاره کردیم، ارزان ترین بلیط هواپیما بوشهر صرفا بهترین و مناسب ترین آن نیست. به همین جهت ابتدا باید شرایط مختلف را در نظر گرفته و سپس اقدام به خرید بلیط ارزان بوشهر نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوشهر


در روزگاری که همه چیز به سریع ترین شکل خود پیش می رود، برای خرید بلیط هواپیما هم باید بهترین و سریع ترین راه را انتخاب کرد. اگر می خواهید به بوشهر سفر کنید، بهترین کار خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوشهر است. برای این کار کافی است به سامانه آنلاین فروش بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و بلیط اینترنتی بوشهر را برای خود خریداری نمایید.

بلیط چارتر بوشهر


برای دیدن تمامی بلیط های هواپیما بوشهر و خرید بلیط چارتر هواپیما بوشهر به بالای همین صفحه مراجعه نمایید. در همین راستا برای خرید بلیط چارتر بوشهر کافی است ابتدا مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و پس از آن با انتخاب تاریخ سفر و تعداد نفرات، کلیه پروازهای موجود را ببینید و بهترین را برای خود انتخاب کنید. با جستجو و مقایسه پروازهای مختلف، بهترین بلیط چارتر بوشهر را برای خود خریداری نمایید.

رزرو بلیط هواپیما بوشهر در سیمرغ 24


همان طور که گفتیم برای رزرو بلیط هواپیما بوشهر کافی است به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود و تاریخ سفر بلیط خود را انتخاب نمایید. رزرو بلیط هواپیما بوشهر در سیمرغ 24 راحت ترین و مطمئن ترین راه برای سفر به بوشهر است.

قیمت بلیط هواپیما بوشهر


یکی از مهم ترین ملاک ها برای خرید بلیط هواپیما بوشهر، ایرلاین ارائه دهنده بلیط است که بر همین اساس قیمت بلیط ها متفاوت می شود. این اختلاف در قیمت بلیط هواپیما بوشهر اغلب در کلاس های پروازی گوناگون دیده می شود؛ به همین سبب توصیه می کنیم هنگام رزرو بلیط هواپیما بوشهر حتما به کلاس پروازی توجه کنید.

بلیط هواپیما تهران بوشهر


اگر می خواهید از مبدا تهران به بوشهر سفر نمایید، بهترین راه برای خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر آن است که به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید. به این ترتیب با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود و انتخاب تاریخ سفر مجموعه ای کامل از بلیط هواپیما تهران بوشهر برای شما نمایش داده خواهد شد تا بتوانید به وسیله آن ها انتخابی درست داشته باشید. مدت زمان پرواز از تهران به سمت بوشهر و یا بلعکس در حدود یک ساعت و 35 دقیقه است.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بوشهر


شهر بوشهر دارای آب و هوای گرمسیری معتدل همراه با رطوبت نسبی است. این آب و هوا به سبب مجاورت با دریا و قرار گرفتن بوشهر در جنوب ایران است. به همین سبب هم بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بوشهر، اواخر پاییز، فصل زمستان و اوایل بهار است.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما بوشهر


هم اکنون فروش بلیط هواپیما بوشهر از مبدا تهران، توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، زاگرس، تابان و قشم ایر صورت می پذیرد.