امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 خرید مطمئن بلیط هواپیما بیرجند با بیشترین تخفیف - سیمرغ 24

آشنایی با بیرجند


بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی است که در شرق کشور ایران قرار دارد. این شهر بیش از 203 هزار نفر جمعیت دارد و چهل و نهمین شهر ایران است. همچنین مرکز استان خراسان جنوبی از شمال به قائنات، از شمال شرق به زیرکوه، از شرق به درمیان و دربیشه، از جنوب به خوسف و از غرب به سرایان محدود است. بیرجند اولین شهر ایران است که دارای سازمان آبرسانی بوده و بنگاه آبلوله بیرجند به عنوان اولین سازمان آبرسانی ایران شناخته می شود. این شهر به عنوان دومین شهر ایران و پیش از تهران از لوله کشی آب شهری برخوردار شد.

باغ اکبریه در بیرجند

دیدنی های بیرجند


شهر بیرجند دارای مکان های تاریخی و دیدنی های طبیعی مختلفی است که دیدن آن ها در یک سفر کوتاه دو یا سه روزه می تواند بسیار لذت بخش باشد. یکی از مهم ترین بناهای تاریخی این شهر باغ اکبریه است که در سال 2011 در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این باغ در اواخر دوره زندیه و اوایل قاجار احداث گردیده است و دارای بخش های مختلفی از جمله باغ های مختلف، عمارت، کتابخانه و دانشکده هنر دانشگاه بیرجند و... است. مدرسه شوکتیه هم که تحت عنوان حسیینه شوکتیه بنا گشت، در حال حاضر به عنوان یکی از دیدنی های مهم شهر بیرجند محسوب می شود و بعد از مدرسه دارالفنون و رشیدیه تبریز آموزش به سبک نویه را آغاز کرد. از دیگر دیدنی های بیرجند می توان به برج چشمه مولید، قلعه فورک، بازار بیرجند با معماری سنتی و زیبا، عمارت کلاه فرنگی، باغ امیرآباد مربوط به دوره قاجار، بندر دره، آبشار گیوک، ارگ بهارستان یا باغ زرشکی که مربوط به دوره افشاریه است، موزه مفاخر و مشاهیر ملی و.. اشاره کرد.

هتل ها و مراکز اقامتی بیرجند


به جهت اقامت و رفاه حال مسافرانی که به بیرجند سفر می کنند، هتل ها و مراکز اقامتی مختلفی در این شهر وجود که دارند که عبارتند از: هتل بزرگ و سه ستاره کوهستان، هتل سه ستاره و جهانگردی بیرجند، هتل قائم بیرجند، هتل سه ستاره سپهر بیرجند، هتل مقدم بیرجند و....

سوغاتی بیرجند


موسیقی خراسانی از جمله موسیقی های محلی بسیار معروف در کشور محسوب می شود. به همین سبب هم ساخت انواع سازهای سنتی مانند دوتار، سه تار، تار، سنتور، نی، دف و... در این شهر طرفداران بسیار زیادی دارد و شما هم می توانید آن ها را به عنوان سوغاتی برای خود خریداری نمایید. علاوه بر این ها خوراکی و صنایع دستی بیرجند هم می تواند گزینه مناسبی برای خرید سوغاتی باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از: عناب، کشک، قره قوروت، زرشک، سفالگری، جاجیم بافی، حوله بافی، سیاه چادر بافی، سفره بافی، گبه بافی، قلم زنی، گلیم بافی، خراطی، نمدمالی و...

فرودگاه بیرجند


فرودگاه بین المللی شهر بیرجند در سال 1312 و با تلاش محمد ابراهیم علم تحت عنوان سومین فرودگاه کشور به بهره برداری رسید. این فرودگاه اولین پرواز بین المللی خود را به مقصد شهر مدینه انجام داد. همچنین تهران، مشهد، دمشق و بغداد هم از دیگر مقاصد این فرودگاه محسوب می شود. فرودگاه بیرجند مجهز به دو باند آسفالته است که در هفته 15 پرواز داخلی و خارجی را به انجام می رساند.

فرودگاه بین المللی بیرجند

بلیط ارزان هواپیما بیرجند


قطعا همه شما می دانید که قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی از جمله کلاس پروازی، ایرلاین مربوطه، زمان پرواز و بسیاری از چیزهای دیگر بستگی دارد. به همین جهت، بهتر است برای خرید بلیط ارزان بیرجند جستجوهای لازم را انجام داده و پس از بررسی های مختلف ارزان ترین بلیط هواپیما بیرجند را برای خود خریداری نمایید. البته نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که همیشه مناسب ترین بلیط لزوما ارزان ترین آن نیست. لذا باید برای خرید بلیط ارزان بیرجند همه شرایط را در نظر بگیرید و پس از آن اقدام به خرید نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بیرجند


در روزگاری که همه چیز به سریع ترین شکل خود پیش می رود، برای خرید بلیط هواپیما هم باید بهترین و سریع ترین راه را انتخاب کرد. اگر می خواهید به بیرجند سفر کنید، بهترین کار خرید اینترنتی بلیط هواپیما بیرجند است. برای این کار کافی است به سامانه آنلاین فروش بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و بلیط اینترنتی بیرجند را برای خود خریداری نمایید.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بیرجند در سیمرغ 24


همان طور که گفتیم برای رزرو بلیط هواپیما بیرجند کافی است به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود و تاریخ سفر بلیط خود را انتخاب نمایید. رزرو بلیط هواپیما بیرجند در سیمرغ 24 راحت ترین، بهترین و مطمئن ترین راه برای سفر به بیرجند است.

قیمت بلیط هواپیما بیرجند


یکی از مهم ترین ملاک ها برای خرید بلیط هواپیما بیرجند ایرلاین ارائه دهنده بلیط است که بر همین اساس قیمت بلیط ها متفاوت می شود. این اختلاف در قیمت بلیط هواپیما بیرجند به طور معمول در کلاس های پروازی گوناگون دیده می شود؛ به همین سبب توصیه می کنیم هنگام رزرو بلیط هواپیما بیرجند حتما به کلاس پروازی توجه کنید.

بلیط هواپیما تهران بیرجند


برای رفتن به سفری دلچسب و عالی به بیرجند و فراهم کردن مقدمات آن و خرید بلیط هواپیما تهران بیرجند کافی است به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید و با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر و همچنین تنظیم تاریخ سفر لیست کاملی از بلیط هواپیما تهران بیرجند را مشاهده نمایید. همچنین در سیمرغ 24 این امکان برای شما فراهم است تا با استفاده از گزینه فیلتر بلیط هواپیما را با توجه به بودجه و سلیقه خود خریداری نمایید و از سفر خود لذت ببرید.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بیرجند


باید بدانید که بیرجند شهری است کویری که آب و هوایی گرم و خشک دارد و در بیشتر ایام سال گرما در آن جا غالب است. به همین سبب هم بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بیرجند اواسط پاییز تا پایان فروردین است.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما بیرجند


هم اکنون فروش بلیط هواپیما بیرجند از مبدا تهران، توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان انجام می شود.