امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 رزرو آسان و آنلاین بلیط هواپیما عسلویه - سیمرغ 24

آشنایی با عسلویه


عسلویه یکی از شهرهای بندری ایران است که در استان بوشهر و در کنار خلیج فارس واقع شده است. محدوده منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در شرق استان بوشهر و در حاشیه خلیج فارس، از شمال به سمت دامنه رشته کوه های زاگرس و از شرق به طرف روستاهای چاه مبارک تعیین گردیده است. این منطقه طبق مصوبه هیئت وزیران 10 هزار هکتار بوده است و بر اساس استاندارد های مختلفی تقسیم بندی می شود.

بسیاری از افراد هستند که با شنیدن نام عسلویه همان منطقه عظیم صنعتی و نفتی در ذهنشان تداعی می شود و از دیگر جنبه های مثبت این منطقه غافل هستند. اما باید بدانید که عسلویه پر است از دیدنی های طبیعی و گردشگری که نظر هر گردشگری را به خود جلب می کند. علاوه بر این ها این شهر بندری استان بوشهر یک مکان مناسب برای افراد جویای کار محسوب می شود تا به وسیله آن بتوانند توانمندی های خود را بروز دهند.

نمایی کلی از نیروگاه عسلویه

دیدنی های عسلویه


شهر ساحلی عسلویه دارای مکان های گردشگری مختلفی است که برای بازدیدکنندگان بسیار جالب می باشد. کسانی که وارد این شهر می شوند در برخورد اول با سواحل نیلگون خلیج فارس روبه رو خواهند شد که بسیار رویایی و هیجان انگیز است. پس از آن هم منطقه حفاظت شده نایبند یا پارک ملی نایبند با داشتن پوشش گیاهی مناسب و حیاط وحش متنوع جلوه ای زیبا از طبیعت، دریا، ساحل، خشکی و... را پیش چشمان شما قرار می دهد. در پارک ملی نایبند خلیج کوچکی با نام خلیج نایبند تشکیل شده است که در گذشته مهم ترین مرکز صید و تجارت مروارید در ایران بوده است. همچنین دیدن فرودگاه عسلویه هم که امکاناتی در حد استاندارهای جهانی دارد می تواند بسیار جالب باشد. در کنار این ها دهکده گردشگری پازارگارد، هتل ریم رام، روستای ده نو و... هم از دیگر دیدنی های عسلویه محسوب می شود.

هتل ها و مراکز اقامتی عسلویه


قطعا شهر عسلویه هم مانند بسیاری از شهرهای جنوبی ایران دارای هتل ها و مراکز اقامتی مختلفی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: هتل چهار ستاره ریم رام عسلویه، هتل آپارتمان و دو ستاره رمیله عسلویه، مهمان پذیر خلیج فارس عسلویه، هتل آپارتمان غلامی و...

سوغاتی عسلویه


شهر عسلویه خوراکی یا صنایع دستی خاصی را که بتوان از آن به عنوان سوغاتی این شهر یاد کرد، ندارد. ولی با این حال مانند اکثر شهرهای جنوبی ایران می توان از خرما، خارک، ماهی، گلیم و... به عنوان سوغاتی های عسلویه نام برد.

فرودگاه عسلویه


فرودگاه بین المللی عسلویه که با نام فرودگاه بین المللی خلیج فارس شناخته می شود، در 16 کیلومتری شهر عسلویه قرار دارد و با وجود مساحت کم، یکی از مجهزترین ترمینال های مسافربری را دارد. از این فرودگاه همه روزه به شهرهای مختلف ایران پرواز داخلی و هفته ای یکبار به شهر دبی پرواز خارجی انجام می شود.

فرودگاه بین المللی خیلیج فارس عسلویه

بلیط ارزان هواپیما عسلویه


قطعا می دانید که قیمت بلیط هواپیما به عوامل مختلفی از جمله کلاس پروازی، ایرلاین مربوطه، زمان پرواز و بسیاری از چیزهای دیگر بستگی دارد. به همین جهت، بهتر است برای خرید بلیط ارزان عسلویه جستجوهای لازم را انجام داده و پس از بررسی های مختلف ارزان ترین بلیط هواپیما عسلویه را برای خود خریداری نمایید. البته نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که همیشه مناسب ترین بلیط لزوما ارزان ترین آن نیست. لذا باید برای خرید بلیط ارزان عسلویه همه شرایط را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه


در زمانی که همه چیز به سریع ترین شکل خود پیش می رود، برای خرید بلیط هواپیما هم باید بهترین و سریع ترین راه را انتخاب کرد. اگر می خواهید به قشم سفر کنید، بهترین کار خرید اینترنتی بلیط هواپیما عسلویه است. برای این کار کافی است به سامانه آنلاین فروش بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و بلیط اینترنتی عسلویه را برای خود خریداری نمایید.

بلیط چارتر عسلویه


برای دیدن تمامی بلیط های هواپیما عسلویه و خرید بلیط چارتر هواپیما عسلویه به بالای همین صفحه مراجعه کنید. برای خرید بلیط چارتر عسلویه کافی است ابتدا مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و پس از آن با انتخاب تاریخ سفر و تعداد نفرات، کلیه پروازهای موجود را ببینید و بهترین را برای خود انتخاب کنید. با جستجو و مقایسه پروازهای مختلف، بهترین بلیط چارتر عسلویه را برای خود خریداری نمایید.

رزرو بلیط هواپیما عسلویه در سیمرغ 24


همان طور که گفتیم برای رزرو بلیط هواپیما عسلویه کافی است به سامانه آنلاین خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود و تاریخ سفر بلیط خود را انتخاب نمایید. رزرو بلیط هواپیما عسلویه در سیمرغ 24 راحت ترین و مطمئن ترین راه برای سفر به عسلویه است.

قیمت بلیط هواپیما عسلویه


یکی از مهم ترین ملاک ها برای خرید بلیط هواپیما عسلویه ایرلاین ارائه دهنده بلیط است که بر همین اساس قیمت بلیط ها متفاوت می شود. این اختلاف در قیمت بلیط هواپیما عسلویه اغلب در کلاس های پروازی گوناگون دیده می شود؛ به همین سبب توصیه می کنیم هنگام رزرو بلیط هواپیما عسلویه حتما به کلاس پروازی توجه کنید.

بلیط هواپیما تهران عسلویه


برای خرید بلیط هواپیما تهران عسلویه کافی است به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود و همچنین مشخص کردن تاریخ سفر مقدمات خرید بلیط خود را فراهم نمایید. پس آن با مشاهده لیست کاملی از بلیط هواپیما تهران عسلویه و با استفاده از گزینه فیلتر می توانید بلیط هواپیما تهران عسلویه مورد نظر خود را خریداری نمایید. پس از مرحله انتخاب بلیط و تکمیل مشخصات خود به درگاه بانکی متصل می شوید و بعد از آن بلیط به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما عسلویه


با توجه به قرار گرفتن عسلویه در ناحیه جنوبی ایران و آب و هوای گرم و خشک آن در تابستان، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما عسلویه بازه زمانی آبان تا فروردین ماه است.

ایرلاین های ارائه دهنده بلیط هواپیما عسلویه


هم اکنون فروش بلیط هواپیما عسلویه از مبدا تهران، توسط شرکت های هواپیمایی ماهان، سپهران، کیش ایر، زاگرس، کاسپین ایر و آسمان انجام می شود.