امتیاز دهید:
6 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3.7 از 5 بلیط هواپیما کرمان

کرمان


شهر کرمان که در قدیم به آن کارمانیا می گفتند پهناورترین استان کشورمان است که در جنوب شرقی ایران واقع شده است. این شهر که یکی از پنج شهر تاریخی ایران به حساب می آید جز اصلی ترین کلان شهرهای ایران است و دارای جمعیتی حدود شصد و پنجاه هزار نفر می باشد. به دلیل ارتفاعی که شهر کرمان از سطح دریا دارد، معمولا دمای هوای متعادلی در این شهر حکم فرماست.
این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی و اهمیتی که در تاریخ ایران داشته است، در برهه ای از زمان پایتخت ایران بوده است؛ یعنی در زمان های قراختائیان، آل بویه، آل مظفر و لطفعلی خان زند. آثار و بناهای تاریخی زیادی هم در این شهر وجود دارد که ارزش کرمان را چند برابر کرده است.

دیدنی های شهر کرمان


اگر به دیار کریمان سفر می کنید باید بدانید که دیدنی های این شهر بسیار زیاد است و شما می توانید با یک سفر چند روزه از زیبایی هایش لذت ببرید. ارگ بم بزرگترین بنای خشتی جهان است که در شهر بم قرار دارد. این ارگ زیبا در زلزله مرگبار سال 82 به صورت نیمه ویران در آمد که از آن زمان تا به حال در دست بازسازی است!از دیگر دیدنی های این شهر می توان به باغ شازده ماهان اشاره کرد که توسط یکی از شاهزاده های قاجار به نام عبدالحمید میرزا ناصر الدوله طی یازده سال ساخته شد. البته با مرگ او این بنا به صورت نیمه کاره رها شد و به همین علت هم هست که جاهای خالی کاشی بر سر در این عمارت وجود دارد.
میمند یکی از شهرهای استان کرمان است که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. این شهر زیبا که در سی و شش کیلومتری شهربابک واقع شده است دارای مجموعه ای از 400 خانه، مسجد، حسینیه، حمام و مدرسه است که همگی در درون کوه ها کنده شده اند. بهترین زمان برای بازدید از این شهر بهار و تابستان است.
حمام و میدان گنج علی خان هم در کرمان قرار دارد. حمام گنج علی خان که سر در آن به خط علیرضا عباسی خوشنویس معروف عصر صفوی است دارای سرسرا، دالان، رختکن، هشتی و گرم خانه می باشد. میدان گنج علی خان هم که محوریت مجموعه گنج علی خان را عهده دار است، در اطرافش بازار مسگرها و بازار گنج علی خان قرار دارد. این بازار در گذشته محل خرید و فروش کالاهایی بوده است که از اطراف وارد کرمان می شده است.
از دیگر دیدنی های این شهر می توان به تنها بنای سنگی کرمان یعنی گنبد جبلیه، باغ سنگی سیرجان، آبشار و ارگ راین، بازار بزرگ کرمان، قلعه دختر، مسجد ملک، آتشکده و موزه زرتشتیان، یخدان های کرمان، آرامگاه مشتاق علی شاه و... اشاه کرد.

مراکز اقامتی شهر کرمان


شهر کرمان به جهت آثار تاریخی فراوانی که در آن وجود دارد، گردشگران و مسافران زیادی از این شهر بازدید می نمایند. به همین علت وجود هتل ها و مراکز اقامتی مختلف در این شهر ضروری است. از جمله بهترین هتل های این شهر، هتل پارس کرمان است که یکی از مجهزترین و کامل ترین هتل های ایران محسوب می شود. این هتل پنج ستاره بین المللی، دسترسی آسانی به مرکز شهر و اماکن دیدنی کرمان دارد و با اقامت در این هتل به راحتی می توانید در همه جای شهر به گردش بپردازید.
از دیگر هتل های استان کرمان می توان به هتل پارسیان آزادی بم، هتل ناجی جیرفت، هتل باغ متولی باشی ماهان، هتل کپری کپری قلعه گنج، هتل عطر سیب سیرجان، هتل ارگ جدید بم و هتل جهانگردی کرمان اشاره کرد.


پرواز با هواپیما به سوی کرمان


اگر قصد سفر به کرمان را دارید و در انتخاب وسیله نقیله خود تردید می کنید، پیشنهاد ما به شما هواپیماست. هر چند امکان سفر به این شهر با کلیه وسائل نقلیه امکان پذیر است، اما سفر با هواپیما به کرمان باعث می شود که در وقت خود صرفه جویی کرده و به این ترتیب زمان بیشتری برای تماشای زیبایی های آن داشته باشید.
برای سفر با هواپیما به شهر کرمان ابتدا باید بلیط هواپیما تهیه نمایید. پس وارد سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 می شوید و با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود، تاریخ رفت و برگشت سفر و تعداد نفراتی که شما را در سفر همراهی می کنند، می توانید به آسانی و با صرف کمترین زمان برای خود بلیط سفر تهیه نمایید. همچنین در سامانه آنلاین فروش بلیط هواپیما سیمرغ 24 که انواع بلیط های چارتر و یا سیستمی را ارائه می دهد، این امکان برای شما وجود دارد تا با مقایسه پروازهای مختلف، بررسی کلاس پروازی، انتخاب نوع هواپیما و سایر موارد بهترین و ارزان ترین پرواز را برای خود خریداری فرمایید.
و نکته پایانی این که در پشتیبانی سیمرغ 24 شرایطی فراهم آمده است تا همکاران ما بتوانند در تمام ساعات شبانه روز خدماتی موثر و کارآمد را به مشتریان خود ارائه دهند. آرزوی ما آسودگی خاطر و اطمینان شما در استفاده از خدمات سامانه سیمرغ 24 می باشد.