بانک سامان برای آسایش و راحتی گردشگران خارجی، کارت بانکی با موجودی معادل ریالی ارز همراه آنها را در اختیارشان قرار می‌دهد.

بانک سامان برای آسایش و راحتی گردشگران خارجی، کارت بانکی با موجودی معادل ریالی ارز همراه آنها را در اختیارشان قرار میدهد.

به گزارش سیمرغ 24، مدیریت بینالملل بانک سامان اعلام کرد: بانک سامان به عنوان یکی از بانکهای عامل ارایه خدمات ارز مسافرتی، دانشجویی، درمانی و تجاری، با هدف ارایه خدمات بهروز و شایسته به مسافران خارجی، خدمت جدید خود را با عنوان «توریست کارت» به متقاضیان عرضه کرد.

به این ترتیب «توریست کارت» بانک سامان با سقف 5میلیون ریال قابلیت دریافت وجه نقد، خرید از پایانههای فروشگاهی و درگاه های اینترنتی و خرید شارژ اعتباری تلفن همراه را داردو کار بسیاری از گردشگران را تسهیل بخشیده است.

بر اساس این گزارش، همچنین درصورتیکه دارنده ارز در بانک سامان حساب داشته باشد، معادل ریالی ارز به حساب وی واریز خواهد شد.

خرید اسکناس ارزی به نرخ روزانه بانک مرکزی از هر متقاضی تا سقف یکهزار یورو یا دلار آمریکا یا سههزار درهم امارات در هر بار مراجعه با رعایت مقررات مبارزه با پولشویی مجاز اعلام شده است.

لازم به ذکر است علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و محصولات بانک سامان، با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس حاصل نمایند.