خرید اینترنتی بلیط هواپیما مطمئن و سریع

امتیاز دهید:
1 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 خرید اینترنتی بلیط هواپیما مطمئن و سریع - سیمرغ 24
خرید اینترنتی بلیط هواپیما مطمئن و سریع

خرید اینترنتی بلیط هواپیما


در گذشته های نه چندان دور خرید بلیط هواپیما با صرف هزینه و زمان زیادی از طریق آژانس های هواپیمایی انجام می گرفت. زمانی که شما به دفاتر مسافرتی مراجعه می کردید پیشنهاد های مسئول فروش را می شنیدید و سپس مجبور به انتخاب یکی از آن ها می شدید. پیشنهاد هایی که شاید باب میل شما نبود ولی چون گزینه های بیشتری وجود نداشت از روی اجبار با یکی از آن ها به سفر می رفتید. این پیشنهاد ها شاید بیشتر از آن که راحتی شما را مد نظر داشته باشند سود فروشنده را در بر می گرفت. این اقدام شما را به فکر فرو می برد که در سفرهای بعدی خود هرگز اقدام به خرید بلیت هواپیما به شیوه سنتی ننمایید.

در این جاست که فکر بهتری به ذهنتان می رسید و شما سراغ بهترین و راحت ترین گزینه ممکن یعنی خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی می روید. در خرید آنلاین بلیط هواپیما شما می توانید با وارد شدن به انواع سایت های فروش بلیط از جمله سیمرغ 24 انتخابی مناسب و مطابق با آن چه که خودتان می خواهید داشته باشید نه اینکه انتخابتان از روی اجبار و به خواسته فروشنده بلیط باشد. این گونه است که شما هم در وقت و زمان خود صرفه جویی کرده اید، هم در معرض آلودگی هوا و ترافیک های شهری نبوده اید و از همه مهم تر این که آن بلیطی را که مد نظر خودتان بوده است را خریداری نموده اید.

ویژگی های سامانه های معتبر خرید آنلاین بلیط هواپیما


دیگر آن زمان گذشته است که مشتریان برای آن که کارمندان آژانس های مسافرتی به محل کار خود بیایند منتظر می ایستادند تا آنها بتوانند بلیط خود را خریداری نمایند. همچنین مردم دیگرحوصله اینکه از منزل بیرون بیایند و به دنبال یک آژانس معتبر باشند را هم ندارند. در واقع آن ها ترجیح می دهند که امروزه با توجه به افزایش مشغله فکری و ذهنی وهمچنین گسترش تکنولوژیو فناوری های گوناگون، از زمان خود به نحو احسن استفاده کنند و از این رو زمانی که می خواهند به مسافرت بروند بلیط خود را به صورت انلاین خریداری می نمایند. این گونه در زمان و وقت خود به نحو احسن صرفه جویی کرده اند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

استفاده از سیستم ها و سایت های آنلاین فروش بلیط مانند سیمرغ 24 به منزله فروشگاهی 24 ساعته است که شما هر زمان که بخواهید می توانید از آنها خرید نمایید. پس بیشتر افراد ترجیح میدهند که امروزه بیشتر خریدهای خود را مانند خرید اینترنتی بلیط هواپیما که روزی باید پشت درب های بسته آژانس ها می نشستند تا باز شود، به صورت اینترنتی و از طریق سایت انجام دهند. به این ترتیب توانسته اند در زمان و وقت خود به بهترین شکل صرفه جویی نمایند و زمان بیشتری را در کنار خانواده خود بگذرانند.

امروزه بیشتر سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان کنسلی ولغو بلیط وهمچنین استرداد آنلاین و سریع پرداخت وجه را به عنوان یک قابلیت وخدمت به خریداران اضافه کرده اند. یعنی اینکه اگر کسی بلیط خود را کنسل کند، امکان رزرو آن سریعا و آنی توسط شخصی دیگرامکان پذیر است. این یعنی اینکه بلیط کنسلی امروز کمتر می سوزد و ما شاهد صندلی های خالی کمتری در هواپیماها هستیم البته به جز ایام خلوت ؛ در واقع این یک مزیت خرید اینترنتی بلیط هواپیما است.

با رزرو اینترنتی بلیط هواپیما، شما سریعا میتوانید با استفاده از کارت های بانکی خود، هزینه بلیط را پرداخت نمایید.با این روش دیگر نگران حمل و نقل پول های نقد خود نباشید؛ زیرا با آرامش و آسودگی خاطر در منزل خود می توانید با بلیط خود را خریداری نمایید. البته حتما موارد امنیتی درگاه های اینترنتی را که توسط پلیس و خود سایت گوشزد می شود، رعایت نمایید.

همانطور که گفته شد اصولا کارمندان دفاتر فروش بلیط هواپیما تمامی پرواز ها را برای شما نمی خوانند بلکه فقط مشخصات پروازهایی که نزدیک ساعت پروازی مورد نظر شماست را برایتان شرح می دهند. این گونه ممکن است پروازی با شرایط بهتر هم وجود داشته باشد که شما از ان غافل شوید. ولی اگر خودتان از طریق سامانه های فروش آنلاین بلیط هواپیما مانند سیمرغ 24 اقدام به این کار نمایید می توانید تمام پروازها را بررسی کرده و با در نظر گرفتن کلیه شرایط و امکانات پرواز انتخابی خوب و دلچسب برای خود داشته باشید.

یکی از مزیت های جالب انتخاب بلیط آنلاین هواپیما این است که ما تمام عمرخود بر روی زمین هستیم و سفر با هواپیما انتخاب خوبی است تا مدت زمانی را هر چند کوتاه از زمین دل بکنیم و به آسمان پرواز کنیم. پرواز رویایی است که تقریبا همه ما در کودکی یا همین سن و سالی که در آن هستیم در سر می پرورانیم؛ پس با خرید بلیط انلاین هواپیما و سفر با آن رویاهای کودکیمان را به واقعیت تبدیل می کنیم.

قوانین و مقررات رزرو اینترنتی بلیط هواپیما


خرید اینترنتی بلیط هواپیما مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی را شامل می شود و هرگونه تخلف از آن تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. خریدار بلیط هم در کنار خرید آنلاین بلیط هواپیما، متعهد می شود که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.

بر اساس مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، هرگونه تاخیر، کنسلی و یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده شرکت هواپیمایی برگزارکننده پرواز خواهد بود.

مسافر باید در هنگام ثبت نام و رزرو اینترنتی بلیط هواپیما، نام و نام خانوادگی خود را به صورت درست و صحیح و با حروف انگلیسی وارد نماید. همان گونه که می دانید امکان اصلاح نام مسافر بعد از خرید پایانی بلیط وجود ندارد و اگر اشتباهی صورت گیرد، باید بلیط خریداری شده کنسل و مجددا خریداری شود.

بلیط خریداری شده غیرقابل انتقال به شخص دیگری است و صرفا متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است. به همین خاطر در صورت عدم تطابق مشخصات فرد با اطلاعات مندرج در بلیط، هواپیما، از پذیرش او جلوگیری خواهد کرد.

طبق قوانین و مقررات هواپیمایی کشوری، مسافران کمتر از دو سال نوزاد، مسافران بین 2 تا 12 سال تمام کودک و افراد دارای بیشتر از 12 سال سن بزرگسال محسوب می شوند. به همین خاطر هم هنگام خرید بلیط هواپیما حتما به رده های سنی مربوطه توجه کنید؛ چرا که در صورت بروز خطا از سوار شدن مسافر به هواپیما جلوگیری خواهد شد. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که خرید بلیط هواپیما کودک به هیچ عنوان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال امکان پذیر نیست.

قیمت بلیط کودک و بزرگسال در بلیط های چارتری و غیر قابل استرداد برابر است، در حالی که خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیستمی برای مسافران با رده های سنی مختلف، متفاوت خواهد بود.

بعد از آن که پرداخت در درگاه بانکی انجام شود، رزرو آنلاین بلیط هواپیما و خرید آن قطعی شده و اطلاعات بلیط خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود. به این ترتیب مسافرانی که خرید اینترنتی بلیط چارتر هواپیما انجام داده اند، باید هنگام ورود به فرودگاه یک نسخه چاپی از بلیط را هم به کانتر مربوطه ارائه دهند. کسانی هم که اقدام به خرید آنلاین بلیط سیستمی هواپیما نموده اند هم باید علاوه بر نسخه چاپی، شماره بلیط ارسال شده و مدرک شناسایی معتبر را هم همراه داشته باشند.

بهترین راه آن است که قبل از رزرو اینترنتی بلیط هواپیما از درستی انتخاب خود مطمئن شوید؛ زیرا بر اساس قوانین هواپیمایی کشوری هر نوع کنسلی بلیط هواپیما از جانب مسافر شامل جریمه می شود. همان طور که می دانید میزان جریمه در بلیط های سیستمی مطابق با قوانین هواپیمایی مربوطه و در بلیط های چارتری مطابق با قوانین چارتر کننده تعیین می شود. به این ترتیب بعد از درخواست استرداد مبلغ بلیط خریداری شده توسط مسافر، بقیه هزینه پرداختی پس از کسر جریمه به صورت آنلاین ظرف مدت 24 تا 72 ساعت به حساب بانکی کاربر واریز می شود.

برخی کنسلی ها هم مشمول جریمه نخواهد شد، از جمله بلیط هواپیمایی که پرواز آن لغو شده و یا بیشتر از دو ساعت تاخیر دارد. پس مسافر می تواند با تکمیل فرم درخواست استرداد بدون جریمه اقدام به دریافت خسارت خود نماید. گفتنی است که در صورت باطل شدن پرواز و تاخیر بیش از دو ساعت که باعث انصراف مسافر شود، ارائه بلیط هواپیما ممهور در فرودگاه شهر مبدا، به جهت پیگیری و استرداد بدون جریمه، ضروری است.

زمانی که بلیط هواپیما خود را به صورت اینترنتی خریداری می کنید، نوع هواپیما بر اساس اعلام ایرلاین مربوطه در بلیط مسافر مندرج می شود. به همین خاطر هم مسئولیت هر نوع مغایرت هواپیما با اطلاعات روی بلیط خریداری شده توسط مسافر، بر عهده شرکت هواپیمایی است و سامانه خرید آنلاین بلیط در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

در صورتی که فردی بخواهد، در دو پرواز متوالی رزرو آنلاین بلیط هواپیما انجام دهد، دست کم باید یک فاصله سه ساعته بین زمان رسیدن پرواز اول به مقصد و حرکت پرواز دوم در نظر داشته باشد. اگر غیر از این باشد مسافر عهده دار مسئولیت کنسلی بلیط هواپیما دوم خواهد بود.

اگر می خواهید برای یک مسیر بلیط رفت و برگشت تهیه نمایید، بهتر است هر دو بلیط را از یک ایرلاین خریداری کنید. زیرا اگر پرواز رفت و برگشت را از دو ایرلاین متفاوت تهیه نمایید، اگر پرواز اول باطل شود یا مسافر به سبب تاخیر بیشتر از دو ساعت از سفر با هواپیما انصراف دهد، احتمال دارد لغو پرواز برگشت مشمول جریمه کنسلی شود.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شخص خریدار هیچ گونه حقی در تغییر بلیط هواپیما و یا دست بردن در مفاد آن به هر طریق و شکلی را ندارد. بلیط صادر شده فقط مختص مسافری است که اطلاعاتش در آن درج شده و خریدار نمی تواند بلیط خود را مجددا و با قیمتی بالاتر به شخص دیگری بفروشد.

طبق قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسافرین در صورت ابتلا به بیماری مختلف از جمله بیماری های قلبی و عروقی، تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت کنترل نشده، نارسایی کلیه، خانم های باردار و افراد دیگری که مشمول مقررات منع سفرهای هوایی باشند، حتما باید با مجوز پزشک مربوطه اقدام به سفر با هواپیما نمایند. به همین سبب بهتر است این افراد پس از مشورت با پزشک بلیط اینترنتی خود را تهیه کرده و حتما در طی سفر داروهای خود را همراه داشته باشد.

طبق قوانین و مقررات موجود، صدور بلیط هواپیما در مسیرهای عتبات عالیات برای اتباع چهار کشور افغانستان، هند، بنگلادش و پاکستان در ایران میسر نیست و در صورت خرید اینترنتی بلیط هواپیما این مسیر توسط افراد، تمام مسئولیت های آتی آن بر عهده خود مسافر است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر


یکی از خصوصیات خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر این است که با توجه به امکان رزرو بلیط سیستمی از قبل از سفر، در صورت پایان یافتن این نوع بلیط در تاریخ درخواستی، احتمال رزرو و خرید یک بلیط چارتر همچنان ممکن است. بهترین راه برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما چارتر با بهترین کیفیت و خدمات آن است که به سامانه آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کنید و بلیط مورد را خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهان


بلیط هواپیما ماهان، برای مشتریان این شرکت هواپیمایی در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزنس قابل دسترس است. بلیط های این شرکت هواپیمایی ماهان به نسبت خدماتی که ارائه می دهند از قیمت مناسبی برخوردارند. به همین سبب هم اگر شما به دنبال خریدی مطمئن و عالی هستید، خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهان یک پیشنهاد عالی برای شما محسوب می شود. برای این خرید کافی است به سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه کرده و خرید اینترنتی بلیط هواپیما ماهان را انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایران ایر


شرکت ایران ایر یا هما مسیرهای پروازی متعددی را به داخل و خارج از کشور در برنامه کاری خود قرار داده است.این شرکت هواپیمایی ایران ایر با توجه به خدماتی که به مسافران خود ارائه می دهد، از نرخ بلیط خوبی هم برخوردار است. شما می توانید برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایران ایر به سامانه آنلاین سیمرغ 24 مراجعه کرده و با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر بهترین بلیط را برای خود تهیه نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان


یکی از شرکت های هواپیمایی در کشور که بلیط آن به سبب وجود سه مرکز پروازی کشوری، به راحتی در اختیار مسافران قرار می گیرد، بلیط هواپیما آسمان است. بلیط های این شرکت هواپیمایی آسمان از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و به همین سبب هم با استقبال قابل توجهی از سوی مسافران مواجه شده است. شما هم می توانید برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان به سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

راهنمای رزرو آنلاین بلیط هواپیما در سیمرغ 24


ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم که بتوانید بهترین گزینه ممکن برای یک سفر رویایی را برای خود انتخاب نمایید. تیم تخصصی سیمرغ 24 با در اختیار داشتن بهترین سیستم های رزرو آنلاین توانسته اند بلیط هواپیمای ایرلاین های مختلف را در اختیار شما گذارند تا با مقایسه آن ها بهترین پرواز را داشته باشید. همچنین می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مشکل یا سوالی برایتان پیش آمد با تلفن های پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا همکاران ما بهترین و کارآمد ترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار داده تا در روند خرید شما اختلال ایجاد نشود.

یقینا در فرایند خرید اینترنتی بلیط هواپیما تیم پشتیبانی نقش اساسی دارد و باید تشکیل شده از افراد متخصص وحرفه ای و پاسخگو باشد. ما در سیمرغ 24 افتخار می کنیم که با چنین امکاناتی در اختیار شما هستیم. پس شما می توانید نگران هیچ چیز نباشید و با آسودگی سفری خوش و خاطره انگیز را در کنار خانواده خود داشته باشید. از اینکه می توانیم رضایت شما را در انجام پروژه خرید بلیط جلب کنیم به خود می بالیم.

چگونه یک بلیط آنلاین تهیه کنیم؟


شاید یکی از بزرگترین دغدغه ها و مشکلات مسافران امروزی تهیه بلیط آنلاین هواپیما باشد. چرا که تعدد سایت های فروش بلیط باعث شده است که آنها دچار سر در گمی بشوند و نتوانند آن گونه که می خواهند سفر کنند. اما راهکارهایی که ما به شما ارائه می دهیم باعث می شود سفری راحت و آرام در کنار خانواده خود داشته باشید.
کسانی که به طور دائم از سایت های فروش آنلاین بلیط خریداری می کنند معمولا تجربه کافی را هم کسب نموده اند. آنها پیش از خرید بلیط هواپیما، قوانین و شرایط ایرلاین های مختلف را به دقت بررسی می کنند تا ببینید با توجه به موقعیت و شرایطی که دارند کدام گزینه مناسب تر است. زیرا همان طور که می دانید هر یک از خطوط هوایی شرایط و مقررات خاصی برای خود دارند که مسافران باید طبق آن ها رفتار کنند.

به طور مثال ما پیشنهاد می کنیم اگر حجم باری که می خواهید با خود به داخل هواپیما ببرید زیاد است، بررسی کنید کدام شرکت هواپیمایی شرایط حمل بار بهتری نسبت به سایرین دارد؛ پس انتخاب برای شما آسان تر می شود. حالت عکس این موضوع هم وجود دارد یعنی اگر مقصدی که شما می خواهید به آن سفر کنید برای خرید مناسب است و این احتمال را می دهید که هنگام بازگشت به شهر خودتان بار زیادی همراه شما باشد بلیط هواپیمایی را تهیه نمایید که شرایط اضافه بارش برای شما بهتر باشد و شما مجبور نباشید مبلغ زیادی را بابت اضافه بار پرداخت کنید.

کلاس پروازی هم از نکات مهمی است که در زمان رزرو آنلاین بلیط هواپیما باید به آن توجه کنید. انتخاب کلاس پروازی هواپیما بستگی به مقصدی دارد که شما می خواهید به آنجا سفر کنید. در پرواز هایی که زمان کوتاه تری دارند بهتر است پروازهایی با کلاس اکونومی یا اقتصادی انتخاب کنید، اما اگر برای رسیدن به مقصد خود باید زمانی بیشتری را طی نمایید بهتر است پروازی با کلاس بالاتر را مد نظر قرار دهید تا در حین پرواز احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

نکته ای که باید یادآور شویم این است که هر هواپیما دارای سه کلاس پروازی است: 1 – کلاس پروازی اکونومی یا اقتصادی که معمولا مسافرانی که می خواهند به سفرهای توریستی بروند از انها استفاده می کنند. 2- کلاس تجاری که شرایط نسبتا بهتری از اکونومی دارد. 3 – فرست کلاس یا درجه یک که بهترین و گران ترین صندلی های هواپیما هستند.

حال که موارد بالا را در نظر گرفتید می توانید به سامانه سیمرغ 24 مراجعه کرده و بلیط خود را خریداری نمایید. مراحل خرید آنلاین بلیط هواپیما در سیمرغ 24 بسیار راحت و ساده است. پس از انکه وارد سامانه ما شدید با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود و پس از آن مشخص کردن تاریخ رفت و برگشت و همچنین تعداد نفراتی که در پرواز همراه شما هستند وارد مرحله انتخاب بلیط می شوید. با در نظر گرفتن نکاتی که در بالا مطرح شد و همچنین در صورت نیاز مشاوره گرفتن از افرادی که در این زمینه تجربه بیشتری دارند می توانید بهترین پروازی را که مناسب با شرایط شماست انتخاب نمایید و به راحتی هر چه تمام ترسفری لذت بخش را در کنار خانواده خود تجربه نمایید.