خرید اینترنتی بلیط هواپیما

امتیاز دهید:
0 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 0 از 5 خرید اینترنتی بلیط هواپیما
خرید اینترنتی بلیط هواپیما

در گذشته های نه چندان دور خرید بلیط هواپیما با صرف هزینه و زمان زیادی از طریق آژانس های هواپیمایی انجام می گرفت. زمانی که شما به دفاتر مسافرتی مراجعه می کردید پیشنهاد های مسئول فروش را می شنیدید و سپس مجبور به انتخاب یکی از آن ها می شدید. پیشنهاد هایی که شاید باب میل شما نبود ولی چون گزینه های بیشتری وجود نداشت از روی اجبار با یکی از آن ها به سفر می رفتید. این پیشنهاد ها شاید بیشتر از آن که راحتی شما را مد نظر داشته باشند سود فروشنده را در بر می گرفت. این اقدام شما را به فکر فرو می برد که در سفرهای بعدی خود هرگز اقدام به خرید بلیت هواپیما به شیوه سنتی ننمایید.
در این جاست که فکر بهتری به ذهنتان می رسید و شما سراغ بهترین و راحت ترین گزینه ممکن یعنی خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی می روید. در خرید آنلاین بلیط هواپیما شما می توانید با وارد شدن به انواع سایت های فروش بلیط از جمله سیمرغ 24 انتخابی مناسب و مطابق با آن چه که خودتان می خواهید داشته باشید نه اینکه انتخابتان از روی اجبار و به خواسته فروشنده بلیط باشد. این گونه است که شما هم در وقت و زمان خود صرفه جویی کرده اید، هم در معرض آلودگی هوا و ترافیک های شهری نبوده اید و از همه مهم تر این که آن بلیطی را که مد نظر خودتان بوده است را خریداری نموده اید.
چگونه یک بلیط آنلاین تهیه کنیم؟


شاید یکی از بزرگترین دغدغه ها و مشکلات مسافران امروزی تهیه بلیط آنلاین هواپیما باشد. چرا که تعدد سایت های فروش بلیط باعث شده است که آنها دچار سر در گمی بشوند و نتوانند آن گونه که می خواهند سفر کنند. اما راهکارهایی که ما به شما ارائه می دهیم باعث می شود سفری راحت و آرام در کنار خانواده خود داشته باشید.
کسانی که به طور دائم از سایت های فروش آنلاین بلیط خریداری می کنند معمولا تجربه کافی را هم کسب نموده اند. آنها پیش از خرید بلیط هواپیما، قوانین و شرایط ایرلاین های مختلف را به دقت بررسی می کنند تا ببینید با توجه به موقعیت و شرایطی که دارند کدام گزینه مناسب تر است. زیرا همان طور که می دانید هر یک از خطوط هوایی شرایط و مقررات خاصی برای خود دارند که مسافران باید طبق آن ها رفتار کنند.

به طور مثال ما پیشنهاد می کنیم اگر حجم باری که می خواهید با خود به داخل هواپیما ببرید زیاد است، بررسی کنید کدام شرکت هواپیمایی شرایط حمل بار بهتری نسبت به سایرین دارد؛ پس انتخاب برای شما آسان تر می شود. حالت عکس این موضوع هم وجود دارد یعنی اگر مقصدی که شما می خواهید به آن سفر کنید برای خرید مناسب است و این احتمال را می دهید که هنگام بازگشت به شهر خودتان بار زیادی همراه شما باشد بلیط هواپیمایی را تهیه نمایید که شرایط اضافه بارش برای شما بهتر باشد و شما مجبور نباشید مبلغ زیادی را بابت اضافه بار پرداخت کنید.

کلاس پروازی هم از نکات مهمی است که در زمان رزرو آنلاین بلیط هواپیما باید به آن توجه کنید. انتخاب کلاس پروازی هواپیما بستگی به مقصدی دارد که شما می خواهید به آنجا سفر کنید. در پرواز هایی که زمان کوتاه تری دارند بهتر است پروازهایی با کلاس اکونومی یا اقتصادی انتخاب کنید، اما اگر برای رسیدن به مقصد خود باید زمانی بیشتری را طی نمایید بهتر است پروازی با کلاس بالاتر را مد نظر قرار دهید تا در حین پرواز احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

نکته ای که باید یادآور شویم این است که هر هواپیما دارای سه کلاس پروازی است: 1 – کلاس پروازی اکونومی یا اقتصادی که معمولا مسافرانی که می خواهند به سفرهای توریستی بروند از انها استفاده می کنند. 2- کلاس تجاری که شرایط نسبتا بهتری از اکونومی دارد. 3 – فرست کلاس یا درجه یک که بهترین و گران ترین صندلی های هواپیما هستند.

حال که موارد بالا را در نظر گرفتید می توانید به سامانه سیمرغ 24 مراجعه کرده و بلیط خود را خریداری نمایید. مراحل خرید آنلاین بلیط هواپیما در سیمرغ 24 بسیار راحت و ساده است. پس از انکه وارد سامانه ما شدید با انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود و پس از آن مشخص کردن تاریخ رفت و برگشت و همچنین تعداد نفراتی که در پرواز همراه شما هستند وارد مرحله انتخاب بلیط می شوید. با در نظر گرفتن نکاتی که در بالا مطرح شد و همچنین در صورت نیاز مشاوره گرفتن از افرادی که در این زمینه تجربه بیشتری دارند می توانید بهترین پروازی را که مناسب با شرایط شماست انتخاب نمایید و به راحتی هر چه تمام ترسفری لذت بخش را در کنار خانواده خود تجربه نمایید.

مزایای خرید بلیط آنلاین هواپیما


دیگر آن زمان گذشته است که مشتریان برای آن که کارمندان آژانس های مسافرتی به محل کار خود بیایند منتظر می ایستادند تا آنها بتوانند بلیط خود را خریداری نمایند. همچنین مردم دیگرحوصله اینکه از منزل بیرون بیایند و به دنبال یک آژانس معتبر باشند را هم ندارند. در واقع آن ها ترجیح می دهند که امروزه با توجه به افزایش مشغله فکری و ذهنی وهمچنین گسترش تکنولوژیو فناوری های گوناگون، از زمان خود به نحو احسن استفاده کنند و از این رو زمانی که می خواهند به مسافرت بروند بلیط خود را به صورت انلاین خریداری می نمایند. این گونه در زمان و وقت خود به نحو احسن صرفه جویی کرده اند.
استفاده از سیستم ها و سایت های آنلاین فروش بلیط مانند سیمرغ 24 به منزله فروشگاهی 24 ساعته است که شما هر زمان که بخواهید می توانید از آنها خرید نمایید. پس بیشتر افراد ترجیح میدهند که امروزه بیشتر خریدهای خود را مانند خرید اینترنتی بلیط هواپیما که روزی باید پشت درب های بسته آژانس ها می نشستند تا باز شود، به صورت اینترنتی و از طریق سایت انجام دهند. به این ترتیب توانسته اند در زمان و وقت خود به بهترین شکل صرفه جویی نمایند و زمان بیشتری را در کنار خانواده خود بگذرانند.
امروزه بیشتر سایت های خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان کنسلی ولغو بلیط وهمچنین استرداد آنلاین و سریع پرداخت وجه را به عنوان یک قابلیت وخدمت به خریداران اضافه کرده اند. یعنی اینکه اگر کسی بلیط خود را کنسل کند، امکان رزرو آن سریعا و آنی توسط شخصی دیگرامکان پذیر است. این یعنی اینکه بلیط کنسلی امروز کمتر می سوزد و ما شاهد صندلی های خالی کمتری در هواپیماها هستیم البته به جز ایام خلوت ؛ در واقع این یک مزیت خرید اینترنتی بلیط هواپیما است.
با رزرو اینترنتی بلیط هواپیما، شما سریعا میتوانید با استفاده از کارت های بانکی خود، هزینه بلیط را پرداخت نمایید.با این روش دیگر نگران حمل و نقل پول های نقد خود نباشید؛ زیرا با آرامش و آسودگی خاطر در منزل خود می توانید با بلیط خود را خریداری نمایید. البته حتما موارد امنیتی درگاه های اینترنتی را که توسط پلیس و خود سایت گوشزد می شود، رعایت نمایید.
همانطور که گفته شد اصولا کارمندان دفاتر فروش بلیط هواپیما تمامی پرواز ها را برای شما نمی خوانند بلکه فقط مشخصات پروازهایی که نزدیک ساعت پروازی مورد نظر شماست را برایتان شرح می دهند. این گونه ممکن است پروازی با شرایط بهتر هم وجود داشته باشد که شما از ان غافل شوید. ولی اگر خودتان از طریق سامانه های فروش آنلاین بلیط هواپیما مانند سیمرغ 24 اقدام به این کار نمایید می توانید تمام پروازها را بررسی کرده و با در نظر گرفتن کلیه شرایط و امکانات پرواز انتخابی خوب و دلچسب برای خود داشته باشید.یکی از مزیت های جالب انتخاب بلیط آنلاین هواپیما این است که ما تمام عمرخود بر روی زمین هستیم و سفر با هواپیما انتخاب خوبی است تا مدت زمانی را هر چند کوتاه از زمین دل بکنیم و به آسمان پرواز کنیم. پرواز رویایی است که تقریبا همه ما در کودکی یا همین سن و سالی که در آن هستیم در سر می پرورانیم؛ پس با خرید بلیط انلاین هواپیما و سفر با آن رویاهای کودکیمان را به واقعیت تبدیل می کنیم.

سیمرغ 24


ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم که بتوانید بهترین گزینه ممکن برای یک سفر رویایی را برای خود انتخاب نمایید. تیم تخصصیسیمرغ 24 با در اختیار داشتن بهترین سیستم های رزرو آنلاین توانسته اند بلیط هواپیمای ایرلاین های مختلف را در اختیار شما گذارند تا با مقایسه آن ها بهترین پرواز را داشته باشید. همچنین می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مشکل یا سوالی برایتان پیش آمد با تلفن های پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا همکاران ما بهترین و کارآمد ترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار داده تا در روند خرید شما اختلال ایجاد نشود.

یقینا در فرایند خرید اینترنتی بلیط هواپیما تیم پشتیبانی نقش اساسی دارد و باید تشکیل شده از افراد متخصص وحرفه ای و پاسخگو باشد. ما در سیمرغ 24 افتخار می کنیم که با چنین امکاناتی در اختیار شما هستیم. پس شما می توانید نگران هیچ چیز نباشید و با آسودگی سفری خوش و خاطره انگیز را در کنار خانواده خود داشته باشید. از اینکه می توانیم رضایت شما را در انجام پروژه خرید بلیط جلب کنیم به خود می بالیم.