درباره ما


گسترش شبکه های حمل و نقل عمومی درسالهای اخير، توجه بسياری از متصديان عرصه سفر و گردشگری را به ارائه خدمات توسط سامانه های آنلاين جلب کرده است. سامانه هايی که به جهت دربرگيری انواع راه های مسافرتي اعم از هوايی، زمينی و دريايی و همچنين ارائه سريع، آسان و ايمن خدمات خود، از محبوبيت بيشماری برخوردارند.

تکتازان پرواز عرش، يکی از برترين مجموعه های ارائه دهنده خدمات مسافرتی و جهانگردی است که در راستای دستيابی به اهداف و اصول حرفه ای خود، اقدام به راه اندازی يک سامانه جامع خريد، تحت عنوان«سامانه خريد اينترنتی بليط سيمرغ 24» نموده است. سيمرغ 24، خدمات خود را در دو زمينه سفر با هواپيما و قطار ارائه مینمايد واز اين رو کاربران اين مجموعه قادر خواهند بود با توجه به نوع سفر خود و بسته به هزينه ای که برای مسافرتشان در نظر گرفته اند از خدمات اين سامانه، هم در مسافرتهای هوايی و هم در سفرهای زمينی بهره مند شوند.

اين مرکز فعاليت مستمر خود در صنعت توريسم و گردشگری را از سال 1389آغاز نموده و با استناد به مدارک و مجوزهای لازم از مراجع مربوطه، نظير مجوز بند« الف» از سازمان هواپيمايی کشوری، مجوز بند« ب» از سازمان گردشگری و جهانگردی و گواهينامه مديريت فنی دفاتر خدمات سياحتی و جهانگردی، مجوز فروش بلیط قطار از نمایندگی شرکت های رجا و سفیر به ارائه خدمات خود در اين عرصه میپردازد. برخی از خدمات اين مرکز به شرح ذيل میباشد:

- رزرو و صدور بليط کليه خطوط هواپيمايی به مقاصد داخلی و خارجی نظير شهرهای کيش، مشهد، اهواز، اصفهان، شيراز، استانبول، دبی و...
- همکاری با کليه چارترکنندگان و ايرلاينهای معتبر داخلی نظيرماهان، معراج، ايران اير، آسمان، تابان، زاگرس، آتا و ...
- برگزاری انواع تورهای داخلی، خارجی و نمايشگاهی
- خدمات اخذ ويزا و رواديد
- رزرو و صدور بليط کليه شرکتهای کارگزار ريلی در کشور نظير زندگی، رجا، سيمرغ و ...
- رزرواسيون هتل در سرتاسر دنيا
-نمايندگی از هواپيمايی اطلس جت جهت ارائه خدمات آن

نکته قابل ذکر ديگر اين که، بليط هواپيما سيمرغ 24 (تکتازان پرواز عرش)، در دو کلاس پروازی بيزينس و اکونومی به صورت چارتر و سيستمی در اختيار کاربران محترم قرار دارد، از اين رو کاربر می تواند هر آن که قصد سفر و خريد بليط هواپيما را داشته باشد به سايت اين مجموعه به آدرس مراجعه نموده و پرواز مورد نظر خود را در مسير دلخواه جستجو نمايد.

علاوه بر اين کاربر قادر خواهد بود ليست جستجوی خود را با فيلترهای تعبيه شده در سامانه نظير فيلدهای رفت، رفت و برگشت، چند مسيره و... محدود ساخته و در مدت زمان کمتری بليط هواپيمای خود را در بازه زمانی دلخواه، قيمت مناسب و ايرلاين مورد نظر خود خريداری نمايد. اين فهرست بر اساس اطلاعاتی نظير نوع هواپيما و کلاس پروازی آن، ظرفيت باقی مانده پرواز، ساعت ورود به مقصد و... دسته بندی و نمايش داده می شود از اين رو خريد کاربر، با آگاهی کامل از جزئيات صورت میپذيرد.

قابل توجه است که کارشناسان فروش و تيم پشتيبانی سامانه خريد آنلاين بليط هواپيما و قطار سيمرغ 24 ( تکتازان پرواز عرش) نيز، در راستای حمايت از حقوق مشتری و حمايت مطلوب از مخاطبان خود، هفت روز هفته به صورت 24 ساعته پاسخگوی نياز کاربران خود و رفع هرگونه ابهام در خصوص خدمات ارائه شده در سايت می باشند بدين ترتيب رزرو، خريد و کنسلی بليط هواپيما و استرداد مبلغ آن، در هر ساعت از شبانه روز امکانپذير خواهد بود.

سامانه خريد آنلاين بليط هواپيما و قطارسيمرغ 24 ( تکتازان پرواز عرش)، خط مشی خود را بر سه اصل اساسی اخلاق حرفه ای، مشتری مداری و قيمت رقابتی بنا نهاده است از اين رو همواره آماده دريافت نظرات، پيشنهادات و انتقادات همراهان محترم اين مجموعه، در جهت ارتقا خدمات خود میباشد؛ لطفتان را از ما دريغ نکنيد.


گواهی نامه ها