شرکت هواپیمایی ساها(saha airlines)

امتیاز دهید:
5 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3.8 از 5 شرکت هواپیمایی ساها(saha airlines)
شرکت هواپیمایی ساها(saha airlines)

شرکت هواپیمایی ساها یک شرکت هواپیمایی ایرانی است که دفتر آن در تهران واقع شده و در سال 1369 توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران تاسیس شد. ساها مخفف "سرویس ارتباطی هوایی ارتش" است که این شرکت هواپیمایی علاوه بر جابه جایی پرسنل و کارکنان ارتش جا به جایی افراد غیر نظامی را هم بر عهده دارد. مالیکیت این شرکت کماکان بر عهده شرکت ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بلیط هواپیمای شرکت ساها


این شرکت هواپیمایی که چندی پیش فعالیت های خود را از سر گرفته است در حال حاضرپروازهای آن فقط در مسیرهای داخلی انجام می شود؛ از این رو تهیه بلیط های آن بسیار راحت و مقرون به صرفه است. برای تهیه بلیط های شرکت هواپیمایی ساها می توانید به آژانس های هواپیمایی سراسر کشور مراجعه نمایید. همچنین امکان خرید بلیط های این شرکت هواپیمایی از طریق سامانه فروش اینترنتی سیمرغ 24 برای شما وجود دارد.

مسیرهای پروازی


شرکت هواپیمایی ساها در حال حاضر فقط در مسیرهای داخلی فعالیت می کند و مرکز اصلی این شرکت هم در فرودگاه مهرآباد می باشد. به این ترتیب پرواز های این شرکت از مبدا تهران به مشهد، اهواز، شیراز، کیش و عسلویه انجام می شود.

ناوگان هوایی


شرکت هواپیمایی ساها در گذشته فعالیت های پرواز مسافربری خود را با پنج فروند هواپیما بوئینگ 707 و پرواز های باری خود را هم با دو فروند بویینگ 747 انجام می داد. اما در سال 2013 به دلیل برخی از مشکلات و فرسودگی ناوگان هوایی این شرکت فعالیت هایش متوقف شد. شرکت ساها آخرین استفاده کنند از هواپیمایی بویینگ 707 در دنیا بود که پس از مدتی توانست با جایگزین کردن این هواپیماها با بویینگ 737 که کارکرد کمتری نسبت به هواپیماهای قبلی داشت دوباره فعالیت خود را از اسفند سال 95 آغاز نمایدتیم مهمانداری ساها


تیم مهمانداری این شرکت که تشکیل شده از گروهی از جوان با استعداد و با انگیزه است توانسته اند با داشتن استاندارد های لازم به عضویت این شرکت درآیند. تمامی مهمانداران ساها با گذراندن دوره های تخصصی و ایمنی این شرکت در تلاش هستند تا با ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت سفری خوب و خاطره انگیز را در ذهن شما به ثبت برسانند.

و نکته آخر اینکه شرکت هواپیمایی ساها با داشتن بیشترین سابقه در حمل و نقل داخلی مدتی است که فعالیت های خود را دوباره آغاز کرده است؛ از این رو در صدد آن است با ارائه خدمت رسانی مفید به مسافران خود لذت سفر را برای آن ها دو چندان کند.