سفری راحت و مطمئن با هواپیمایی سپهران

امتیاز دهید:
7 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3.9 از 5 سفری راحت و مطمئن با هواپیمایی سپهران - سیمرغ 24
سفری راحت و مطمئن با هواپیمایی سپهران

شرکت هواپیمایی سپهران 360 یا sepehran 360 که وابسته به بخش خصوصی است در سال 1390 با اساس نامه ای که شامل 71 ماده و 9 تبصره می شد پس از تصویب در مجمع عمومی به ثبت رسید. این شرکت هواپیمایی با توسعه ناوگان هوایی خود و همچنین طی کردن مراحل اداری و حقوقی فعالیت خود را آغاز کرد. فعالیت های این شرکت در راستای حمل و نقل مسافر، بار و انتقال محموله های پستی در طی پروازهای برنامه ای منظم و نامنظم و ارائه هر گونه خدمات مربوط به حمل ونقل هوایی آغاز گردید. جالب است بدانید که نخستین پرواز شرکت هواپیمایی سپهران در تاریخ 12 بهمن 95 از شیراز به مقصد مشهد به پرواز درآمد.
هدف اصلی شرکت هواپیمایی سپهران 360 مرتبط ساختن مناطق جنوبی کشور با سایر قسمت ها می باشد. به همین دلیل است که تمامی فعالیت های این شرکت با محوریت شهر شیراز انجام می شود. لوگوی شرکت هواپیمایی سپهران با الهام گرفتن از پرنده اساطیری ایران باستان یعنی ققنوس طراحی شده و رنگ آن نارنجی است که رنگ سازمانی این شرکت می باشد.

بلیط شرکت هواپیمایی سپهران


با توجه به تازه تاسیس بودن شرکت هواپیمایی سپهران تمرکز این شرکت هم بیشتر معطوف به مسیرهای داخلی است؛ از این رو بلیط های این شرکت در حال حاضر فقط در مسیرهای داخل کشوردر دسترس می باشد.
برای تهیه بلیط های هواپیمای شرکت سپهران علاوه بر آنکه می توانید به آژانس های مختلف مسافری رجوع کنید، سامانه فروش اینترنتی سیمرغ 24 هم به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشد.

ناوگان هوایی


ناوگان هوایی شرکت سپهران 360 شامل پنج فروند هواپیما می باشد. این هواپیماها شاملیک فروند هواپیمای بویینگ بی 737-300 و سه فروند هواپیمای بویینگ بی 737-500 می باشد. همچنین یک فروند هواپیمای دورنیر 328 متغلق به ناوگان هوایی این شرکت می باشد. لازم به ذکر است که میانگین عمر هواپیماهای این شرکت 21.6 سال است.مسیرهای پروازی


هم اکنون پروازهای شرکت هواپیمایی سپهران از مبدا شیراز به مقاصد زیر می باشد: مشهد، تهران، تبریز، زاهدان، بندر عباس و چابهار. همچنین از مبدا تهران هم به سمت این شهر ها پرواز هایی صورت می گیرد: مشهد، شیراز، اهواز.
این شرکت قصد دارد در آینده مسیرهای پروازی اصفهان، کرمان، کیش، اهواز، آبادان، لار، لامرد، جزیزه خارک، گچساران و بهرگان از مبدا شیراز و مسیر پروازی تهران – یزد را در دستور کار خود قرار دهد. به این ترتیب خرید پرواز سپهران برای ما راحت تر و آسان تر خواهد شد.
این شرکت مفتخر است که در مدت زمان کوتاه فعالیت خود توانسته موفق به دریافت گواهینامه AOC از سازمان هواپیمایی کشور گردیده است.

نکته آخر این که همه تلاش و پشتکار کارکنان و عوامل اجرایی شرکت هواپیمایی سپهران بر آن است که با ارائه خدمات با کیفیت به وسیله گروهی حرفه ای که متشکل از خلبانان، مهمانداران و خدمه آموزش دیده است آسودگی و ایمنی خاطر را برای مسافران عزیز به ارمغان آورد. در انتها لازم به ذکر است که برای خرید پرواز شیراز تهران سپهران ویا سایر مسیرهای هوایی به سایت سیمرغ 24 مراجعه نمایید.