معتبرترین مجموعه فروش بلیط هواپیما قشم ایر

امتیاز دهید:
7 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3.3 از 5 معتبرترین مجموعه فروش بلیط هواپیما قشم ایر - سیمرغ 24
معتبرترین مجموعه فروش بلیط هواپیما قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر یکی از شرکت های هواپیمایی دولتی ایران است . این شرکت فعالیت رسمی خود را از سال 1372 و با اجاره نمودن هواپیمای پروازی، تحت عنوان "هواپیمایی فراز قشم" آغازکرد. از سال ۱۳۷۵ با منعقد کردن قرارداد اجاره با صاحبان هواپیماهای مسافری پهن پیکر پروازهای خود را در مسیرهای تهران- قشم، تهران- دبی و دیگر شهرهای ایران برقرار کرده است. در آغاز کار پروازهای مسافری شرکت قشم ایر با دو فروند هواپیما شروع شد ولی این شرکت توانست تا سال ۱۳۷۹ تعداد ۷ فروند هواپیما در اختیار بگیرد. در سال ۱۳۸۵ صاحبان قشم ایر تصمیم به واگذاری شرکت نمودند و در نهایت در سال ۱۳۸۸ شرکت هولدینگ توسعه سورینت قشم متعلق به بابک زنجانی صاحب این شرکت گردید.
سرانجام در تاریخ هجدهم دی ماه سال 91 رسما نام این شرکت هواپیمایی به "هواپیمایی قشم ایر" تغییر پیدا کرد و دو سال بعد هم به دلیل مشکلات ایجاد شده توسط بابک زنجانی مالکیت آن به شرکت نفت جمهوری اسلامی ایران واگذار شد.
در حال حاضر این شرکت هواپیمایی با به کارگیری ناوگانهای مختلف و با بهره گرفتن از هواپیماهای دوربرد و برد متوسط با ارائه بیش از سه هزار صندلی امکان پرواز به کلیۀ فرودگاه های داخل و خارج کشور را فراهم آورده است.
همچنین این شرکت هواپیمای قشم ایر بر قرار کردن برنامه های پیشرفته فروش و بازرگانی و ارائه خدمات پروازی متفاوت که بالاترین کیفیت را هم دارد را در دستور کار خود قرار داده است.استفاده از افراد مستعد و جوان در کنار اشخاص با تجربه و کاردان که از دانش روز دنیا آگاهی دارند از ویژگی های مهم شرکت قشم ایر می باشد.


بلیط شرکت هواپیمایی قشم ایر


شرکت هواپیمایی قشم ایر به جهت آسایش و رفاه حال مسافران محترم شرایطی را فراهم آورده است که بتوان بدون مراجعه به دفاتر خدمات مسافرتی مستقیماً اقدام به خرید بلیط نمایند. با راه اندازی سامانه 4764 این هواپیمایی به نشانی www.4764.ir و با توجه به برنامه های پروازی زمان بندی شده، مسافران می توانند بلیط مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان رزرو و خریداری نمایند. لازم به ذکر است سامانه 4764 در 24 ساعت شبانه روزبه صورت آنلاین در خدمت مسافران گرامی و خریداران ارجمند بلیط هواپیمای قشم ایر می باشد.
همچنین شما می توانید برای خرید بلیط های شرکت هواپیمایی قشم ایر، بلیط چارتر قشم ایر و اطلاع از برنامه پروازهای خارجی قشم ایر، ساعت پروازی قشم ایر به دبی و... به سامانه آنلاین فروش بلیط سیمرغ 24 مراجعه فرمایید. لازم به ذکر است که دفتر مرکزی قشم ایر در تهران در جاده مخصوص کرج واقع شده و پرواز قشم ایر استانبول هم یکی از پرطرفدارترین مسیرهای پروازی این شرکت است.مسیرهای پروازی


هواپیماهای قشم ایر، علاوه بر مسیرهای داخلی، عتبات عالیات و دمشق، در سایر مسیرهای بین المللی نظیر دبی، شارجه، راس الخیمه، منامه بحرین و...جا به جایی مسافر را انجام می دهد.
علاوه بر این ها، شرکت هواپیمای قشم ایر با در اختیار داشتن ۲ فروند هواپیمای ایلوشین ۷۶ باری، در مسیرهای مختلفی از جمله تهران- شانگهای، تهران- استانبول، تهران- کابل، تهران- دبی و تهران- اسلام آباد نیز حمل بار تا ظرفیت 50 تن را در برنامه کاری خود قرار داده است.مسیرهای داخلی و خارجی هواپیمایی قشم ایر


مسیرهای داخلی:
از مبدا تهران به آبادان، اهواز، اصفهان، ارومیه، بندرعباس، بندر چابهار، بندر ماهشهر، تبریز، خوی، زابل، زاهدان، سنندج، سهند، شیراز، قشم، کرمانشاه، کیش، مشهد و یزد.
از مبدا اهواز به اصفهان، مشهد و تهران.
از مبدا آبادان به تهران و مشهد.
از مبدا اصفهان به قشم، بندر ماهشهر، کیش، مشهد، اهواز و تهران.
از مبدا بندرعباس به ساری، تبریز و تهران.
از مبدا بندر ماهشهر به اصفهان، شیراز، مشهد و تهران.
از مبدا تبریز به شیراز، بندرعباس و تهران.
از مبدا زاهدان به گرگان، مشهد و تهران.
از مبدا زابل به مشهد.
از مبدا ساری به بندرعباس.
از مبدا شیراز به بندر ماهشهر، تبریز، تهران، مشهد و کیش.
از مبدا قشم به گرگان، اصفهان، تبریز، کرمانشاه، مشهد و تهران.
از مبدا کرمانشاه به بندرعباس، تهران، قشم و مشهد.
از مبدا کیش به تهران، مشهد و اصفهان.
از مبدا مشهد به زابل، بندر ماهشهر، شیراز، کیش، قشم، اصفهان، کرمانشاه، آبادان، اهواز، زاهدان و تهران.
مسیرهای خارجی هم شامل موارد زیر می شود:
مقاصد بین المللی:
روسیه: مسکو، سن پترزبورگ و سوچی.
گرجستان: تفلیس.
ارمنستان: ایروان.
ترکیه: استانبول، ازمیر، سابیها و اسپارتا.
رومانی: بخارست.
بلغارستان: وارنا و صوفیه.
هندوستان: گوآ.
تایلند: بانکوک.
امارات: دبی.
عراق: بغداد، نجف و سلیمانیه.
قبرس: لارناکا.
صربستان: بلگراد.
کرواسی: زاگرب.
مسیرهای پروازی بین المللی از مبدا داخلی:
از مبدا قشم: دبی.
از مبدا اصفهان: دبی، نجف و بغداد.
از مبدا یزد: نجف.
از مبدا شیراز: نجف و بغداد.
از مبدا مشهد: نجف و بغداد.
از مبدا تبریز: بغداد.
از مبدا ارومیه: بغداد.
از مبدا ساری: بغداد.
همچنین این شرکت هواپیمایی در آینده قصد دارد مسیرهای پروازی جدیدی از جمله تهران – هامبورگ – تهران، تبریز – هامبورگ – تبریز، تهران – بروکسل – تهران، تهران – صوفیا – تهران را در دستور کار خود قرار دهد. برای اطلاع از برنامه پرواز قشم ایر به استانبول، قیمت پروازهای قشم ایر، پرواز قشم ایر به هامبورگ و سایر مسیرهای پروازی به سایت سیمرغ 24 مراجعه نمایید.ناوگان هوایی


شرکت هواپیمایی قشم ایر به طور کلی دارای 24 فروند هواپیما می باشد که 13 فروند آن فعال است. این ناوگان، مجموعه ای ازهواپیماهای دور برد و برد متوسط را شامل می شود که بیش از 3000 صندلی را در اختیاران مسافران این شرکت هواپیمایی قرار داده است.

همچنین جالب است بدانید که یکی از هواپیماهای این شرکت به عنوان هواپیمای اختصاصی باشگاه پرسپولیس قرار گرفته شده بود که البته مدتی پیش با تغییر رنگ آمیزی، لوگوی این باشگاه حذف شد. همچنین اگر شما علاقمند به خرید بلیط قشم ایر هستید می توانید به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید.

در پایان گفتن این نکته حائیز اهمیت است که شرکت هواپیمایی قشم ایر تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا با برگزاری دوره های پیشرفته خلبانی، مهندسی پرواز، نگهداری و تعمیر هواپیما و موارد مختلف برای پرسنل و کارکنان خود سیر تکاملی و پیشرفت را برای شرکت خود رقم بزند. به سبب ارائه خدمات مختلف که منطبق با استاندارهای جهانی است شرکت هواپیمایی قشم ایر کماکان انتخاب اول مردم ایران است.