خرید بلیط هواپیما ماهان با ارزان ترین نرخ

امتیاز دهید:
4 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3.5 از 5 خرید بلیط هواپیما ماهان با ارزان ترین نرخ - سیمرغ 24
خرید بلیط هواپیما ماهان با ارزان ترین نرخ

یکی از معتبرترین شرکت های هواپیمایی ایران شرکت ماهان یا Mahan airline است که در سال 1371 در کرمان تاسیس شد. نامگذاری این ایرلاین هم به دلیل وجود شهر ماهان در 75 کیلومتری کرمان می باشد. شرکت هواپیمایی ماهان که دفتر آن در تهران قرار دارد یکی از پیشرفته ترین شرکت های هواپیمایی ایران است و در طی سال های اخیر در بین شرکت های هواپیمایی خاورمیانه جایگاه ویژه ای به دست آورده است.
فعالیت اولیه شرکت ماهان با پروازهای کرمان – تهران – کرمان آغاز شد اما پس از گذشت مدتی این شرکت توانست با شرایط و امکانات آن دوره و تحقق اهداف خود که مبتنی بر پیشرفت و امنیت و آسایش بود به جایگاه ویژه ای در بین هواپیمایی های سراسر کشور دست پیدا نماید. جالب است بدانید که سهامدار اصلی این شرکت موسسه خیریه مولی الموحدین کرمان می باشد.تاریخچه شرکت هواپیمایی ماهان


این شرکت هواپیمایی از زمان تاسیس خود تا کنون تغییرات و پیشرفت های مهمی را به خود دیده است. زمانی که این شرکت فعالیت خود را در سال 1371 آغاز کرد تنها دو فروند هواپیمای مسافربری در اختیار داشت. اما پس از گذشت یک سال پرواز های بین المللی این شرکت هم آغاز شد که به موجب آن پرواز تهران به مقصد دبی صورت پذیرفت.
در سال 1379 یعنی یک سال پس از آن که این شرکت هواپیمایی توانست اولین هواپیمای ایرباس 300خود را خریداری کند ماهان به عضویت انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در آمد. این شرکت هواپیمایی با پیشرفته کردن ناوگان خود طی سال های متمادی سرانجام توانست در سال 1381 پرواز های بین المللی خود را گسترش دهد و پروازهایی به مقاصد دوسلدورف در آلمان، کلمبو در سریلانکا، دهلی نو در هند و بیرمنگام در انگستان را به پرواز درآورد.
در سال 1384 زمانی که چهار فروند هواپیمای ایرباس ای 320 وارد ناوگان هوایی این شرکت گردید ماهان به تنها شرکت هواپیمایی مدرن در ایران تبدیل گردید. با پیشرفت روز افزون این شرکت هواپیمایی و غنی کردن ناوگان حمل و نقل خود مسیرهای پرواز ماهان هم روز به روز افزایش پیدا می کرد.در سال 1389 مسیر های پروازی جدیدی مانند تهران به آلماتی، تهران – شانگهای و اصفهان به استامبول به صورت مستقیم انجام می شد.
خرید هواپیماهای جدید مانند ایرباس 340 باعث شد تا روزانه پرواز های مستقیم بین المللی و داخلی زیادی به مسیرهای پروازی این شرکت اضافه شود و ماهان را به یکی از شرکت های معتبر هواپیمایی در ایران و خاورمیانه تبدیل نماید.ناوگان هوایی


ناوگان هوایی شرکت ماهان شامل 61 فروند هواپیما می باشد که 46 فروند آن در حال فعالیت و 15 فروند آن زمین گیر شده است. جزییات این هواپیماها به شرح زیر می باشد:
- 14 فروند هواپیمای ایرباس A300-600 که 11 فروند آن فعال و 3 فروند آن زمین گیر شده است.
- 10 فروند هواپیما ایرباس A310 که 8 فروند آن فعال و 2 فروند آن زمین گیر شده است.
- 7 فروند هواپیمای ایرباس A340-600 که 6 فروند آن فعال و 1 فروند دیگر زمین گیر می باشد.
- 4 فروند هواپیمای ایرباس A340-300 که 3 فروند آن فعال و 1 فروند از آنها زمین گیر شده است.
- 4 فروند هواپیمای ایرباس A300B2/B4 .
- 3 فروند هواپیمای بوئینگ B747-400 که همگی آن ها زمین گیر هستند.
- 2 فروند هواپیمای بوئینگ B747-300 که یک فروند آن فعال و یک فروند دیگر زمین گیر شده است.
- تعداد 17 فروند هواپیمای BAE در مدل های مختلف وجود دارد که همگی آنها فعال هستند.
میانگین سنی ناوگان هوایی شرکت ماهان 23.1 سال می باشد.
مقاصد پروازی شرکت هواپیمایی ماهان


این شرکت هواپیمایی دارای مقاصد مختلفی در داخل و خارج کشور می باشد که جزییات آن به شرح زیر می باشد:مقاصد داخلی


پروازهای ماهان از تهران به مقاصد: مشهد، کرمان، اهواز، ایرانشهر، بندرعباس، بیرجند، خرم آباد، زابل، زاهدان، ساری، سنندج، سیرجان، شیراز، قشم، کرمانشاه و رفسنجان.
پروازهای ماهان از ساری به مقاصد: مشهد و تهران.
پروازهای ماهان از قشم به مقاصد: تهران، اصفهان و کرمان.
پروازهای ماهان از کرمان به مقاصد: تهران و مشهد.
پروازهای ماهان از مشهد به مقاصد: تهران، ساری، کرمان، اهواز، بندرعباس، اصفهان، زنجان و کیش.
پروازهای ماهان از بندرعباس به مقاصد: مشهد، تهران و تبریز.

مقاصد خارجی


پروازهای ماهان از تهران به مقاصد: دبی، دوسلدورف، بانکوک، استانبول، آنکارا، اربیل، شانگهای، دهلی، کوالالامپور، آلماتی، نجف، کابل، گوانجو، کویت، میلان، مسکو، وارنا، سنت پترزبورگ و جده.
پروازهای ماهان از دبی به مقاصد: تهران، قشم، لار و مشهد.
پروازهای ماهان از کویت به مقاصد: تهران، شیراز و مشهد.
پروازهای ماهان از مشهد به مقاصد: دبی، نجف، کویت، جده، دمام، استانبول، دمشق و بیروت.

بلیط هواپیمایی ماهان


این شرکت هواپیمایی بلیط های خود را در دو کلاس تجاری و معمولی در اختیار مسافران قرار می دهد. از این رو تهیه این بلیط ها با توجه به امکاناتی که توسط این شرکت ارائه می شود از قیمت نسبت مناسبی برخوردار است. به همین جهت خرید این بلیط ها به کسانی که خواهان یک پرواز راحت و در عین حال با قیمت مناسب هستند توصیه می شود. برای خرید بلیط های شرکت هواپیمایی ماهان می توانید به کلیه دفاتر فروش بلیط هواپیما و همچنین سامانه خرید آنلاین بلیط سیمرغ 24 مراجعه فرمایید.خدمات بار شرکت ماهان


این شرکت فعالیت های خود را در زمینه حمل بار از سال 1376 با دو فروند هواپیمای ایلیوشین آغاز کرد و در سال 1378 با خرید یک فروند هواپیمای ایرباس پروازهایش را در زمینه حمل و نقل هوایی گسترش داد. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر با در اختیار داشتن ناوگان هوایی و عملیاتی مطمئن و نیز تحت پوشش قرار دادن مسیرهای مختلف داخلی و خارجی لقب کارآمدترین شرکت هواپیمایی ایران را به خود اختصاص داده است.برند ماهان


شرکت هواپیمایی ماهان در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در سال 1392 توانست به عنوان یکی از صد برند برتر ایران شناخته شود.
شرکت هواپیمایی ماهان در معرفی این شرکت یکی از ماموریت های خود را با عنوان حمل و نقل ایمن، کارآمد و پر بازده مسافر،بار و پست عنوان کرده است. همچنین ارائه خدمات با کیفیت برتر به وسیله تیمی حرفه ای که متشکل از خلبانان و مهمانداران و به طور کلی کادر پروازی و همچنین کلیه کارکنان این شرکت می باشد را که مطابق با استاندارد های بین المللی است در دستور کار خود قرار داده است.
این شرکت موفقیت های روزانه خود را وابسته به تلاش و پشتکار 3300کارمند خود می داند که که به طور دائم تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا بتوانند خدمات بهتر و بیشتری را به مسافران ارائه دهند.