شرکت هواپیمایی معراج تضمین کننده سفری مطمئن

امتیاز دهید:
5 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 شرکت هواپیمایی معراج تضمین کننده سفری مطمئن - سیمرغ 24
شرکت هواپیمایی معراج تضمین کننده سفری مطمئن

شرکت هواپیمایی معراج یا Meraj air یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران است که با مجوز سازمان هواپیمایی کشوری در سال 1389 تاسیس شد و خدمات رسانی به مشتریان خود را آغاز نمود. مدیر عامل شرکت هواپیمانی معراج کاپیتان تورج دهقانی زنگنه است و دفتر این شرکت هم در تهران قرار دارد.
تاسیس شرکت هواپیمایی معراج با استفاده از تجربه مدیران و پرسنل خود و همچنین به کار گیری افراد جوان و با استعداد آغاز شد و در ادامه خدمات رسانی به مشتریان را با معیارهای بالای عملیاتی و فنی در دستور کار خود قرار دادند و کنار آن هم به مشتری مداری توجه ویژه ای داشتند و دارند.
مدیران، کارکنان و پرسنل ایرلاین معراج پس از گذراندن مراحل استخدام تحت نظر بسیاری از مدیران حرفه ای وکار کشته این صنعت که در هواپیمایی معراج مشغول به کار هستند آموزش دیده و به کار گرفته می شوند .
شرکت هواپیمایی معراج با داشتن بهترین کادر خلبانی و مهندسین فنی پرواز در کنار بازرسی های بی وقفه کارشناسان ایمنی و سلامت پرواز کمک بسیار زیادی به سرویس دهی سریع، مطمئن و با ایمنی بالا به مسافران کرده است. کسب رتبه اول در بین تمامی شرکت های هواپیمایی به جهت کم تاخیرترین ایرلاین در چند سال متوالی دلیلی بر همین ادعاست.
مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی معراج


شرکت هواپیمایی معراج در حال حاضر در 52 خط داخلی و خارجی پرواز دارد که در آینده این انتظار می رود که با ورود هواپیماهای جدید و مدرن این تعداد پروازها افزایش پیدا کند. مسیرهای داخلی و خارجی شرکت هواپیمایی معراج به شرح زیر است:

مقاصد داخلی پرواز معراج:


اصفهان ( فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان)، تبریز ( فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز)، تهران ( فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه مهرآباد)، شیراز ( فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز)، قشم ( فرودگاه دیرستان)، کرمانشاه ( فرودگاه کرمانشاه)، کیش ( فرودگاه بین المللی کیش) و مشهد ( فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد).

مقاصد خارجی:


استانبول (فرودگاه بین المللی آتاترک و فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن)، ازمیر ( فرودگاه عدنان مندرس)، نجف ( فرودگاه بین المللی نجف) و اسپارتا ( فرودگاه اسپارتا سلیمان دمیرل).بلیط شرکت هواپیمایی معراج


بلیط هواپیمایی معراج که یکی از جوان ترین و به روز ترین ایرلاین های کشور به حساب می آید، و همان طور که گفته شد هم اکنون بلیط معراج در 52 مسیر داخلی و خارجی در دسترس همگان قرار دارد. شرکت هواپیمایی معراج در صدد آن است که با گسترش و توسعه ناوگان هوایی خود قدم های ارزشمندی را در جهت بهبود صنعت هوایی کشور بردارد تا بلیط هواپیمای معراج در سایر مسیرهای خارج از کشور هم در دسترس قرار گیرد.
علاوه بر آنکه می توانید برای تهیه بلیط هواپیما معراج به آژانس های مسافرتی مراجعه کنید امکان تهیه و خرید بلیط اینترنتی هواپیمایی معراج، بلیط هواپیما معراج مشهد، خرید بلیط هواپیما معراج اینترنتی و... از طریق سایت هواپیمایی معراج و سامانه آنلاین سیمرغ 24 هم فراهم آمده است.مهم ترین ارزش های شرکت هواپیمایی معراج


1- در جهت جلب اعتماد مشتری اطلاعات دقیق و درستی را در اختیار آن ها قرار می دهند که البته امید آن می رود که این اعتماد سازی دو طرفه باشد.
2- به خدمت گرفتن بسیاری از نیروهای انسانی و کار آفرینان کشور.
3- توجه به علم و دانش و انجام فعالیت های شرکت مطابق با فناوری های مدرن و پیشرفته.
4- داشتن مدیران با تجربه و اعتماد به تجربه های گران بها.
5- ارتقا صنایع وابسته به هواپیمایی مانند هتلداری، توریسم و ...
6- انجام کارهای مدرن و جذاب در جهت احترام به انتقادات و پیشنهادات مشتریان.
7- ارائه خدمات ویژه در طول سفر به مسافران برای داشتن آرامش و امنیت بیشتر.ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی معراج


شرکت هواپیمایی معراج (معراج ایر) در ناوگان هوایی خود دارای یازده فروند هواپیماست که دو فروند آن ایرباس ای – 300 و سه فروند دیگر از این هواپیماها ایرباس ای – 320 هستند که در مسیرهای مختلف هوایی از ان ها استفاده می شود. علاوه بر موارد ذکر شده شرکت معراج دارای یک فروند هواپیمای ایرباس ای – 321 و دو فروند بویینگ 707 و یک فروند بویینگ 737 می باشد. همچنین شرکت معراج دارای دو فروند فالکن 50 نیز می باشد که تمام موارد گفته شده متعلق به هواپیمایی دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد که از ان ها در موارد خاص استفاده می شود. پس به این ترتیب ناوگان این شرکت هواپیمایی فقط دارای 5 فروند هواپیمای فعال می باشد که البته تمامی آنها از نوع پیشرفته هستند و با توجه به عمر کم آن ها قابلیت پرواز ایمن را دارا هستند.

لوگوی هواپیمایی معراج


لوگوی شرکت هواپیمایی معراج تشکیل شده از دو بال سمبلیک به رنگ های قرمز و آبی است که نشان از پرواز دارد. علاوه بر آن دایره دور این بال ها که به رنگ آبی می باشد نشان دهنده مفاهیم حرکت و کمال و یک پارچگی است. همچنین این دایره تداعی کننده حرکت زمان و در عین حال نمادی از آسمان و حرکت اجرام آسمانی می باشد. انتخاب رنگ آبی هم به جهت القای آرامش و لذت بردن و خشنودی است. رنگ قرمز هم که نماد قدرت و انرژی مثبت و فعال است و ترکیب همه این ها باهم نشان از مفهوم حرکت، آرامش، لذت بردن، زندگی و انرژی مثبت است که شعار سازمان هواپیمایی معراج را تشکیل می دهد.فعالیت های عمده هواپیمایی معراج


ارائه دادن خدمات جابه جایی مسافران و همچنین حمل بار در کلیه مسیرهای پروازی داخلی و خارجی.
ارائه سرویس های جانبی (ترانسپورت ، هتل و...).
ارائه خدمات فرودگاهی و سرویس به مسافران.

و در پایان گفتن این سخنان خالی از لطف نیست که با توجه به شرایط جهان امروز، تمامی شرکت های هواپیمایی نقش پررنگی و موثری در صنعت توریسم و گردشگری و اقتصاد کشور ها دارند. با توجه به این نکته شرکت هواپیمایی معراج هم تلاش مضاعف خود را متوجه توسعه همه جانبه صنعت گردشگری کرده است تا قدم های مطمئن و موثری در بهبود شرایط اقتصادی ایران عزیزمان بردارد. از این رو انتظار آن می رود با برقراری پروازهای مطمئن و ایمن نظاره گر توسعه هر چه بیشتر این صنعت در همه زمینه های گردشگری باشیم. برای خرید بلیط پرواز معراج می توانید به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید.