خرید ارزان و آسان بلیط هواپیمایی کارون (نفت)

امتیاز دهید:
2 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 3 از 5 خرید ارزان و آسان بلیط هواپیمایی کارون (نفت) - سیمرغ 24
خرید ارزان و آسان بلیط هواپیمایی کارون (نفت)

شرکت هواپیمایی نفت ایران به عنوان اولین و قدیمی ترین شرکت هواپیمایی غیر نظامی ایران حدود 85 سال پیش یعنی در سال 1311 با نام خدمات هوایی نفت فعالیت خود را آغاز کرد. پس از آن از سال 1372 تا سال 1388 با نام شرکت حمل و نقل هوایی ایران به ادامه فعالیت خود پرداخت و پس از آن در آذر ماه همان سال به شرکت هواپیمایی نفت تغییر نام داد.


این شرکت هواپیمایی به صورت باربری و مسافربری فعالیت می کند و علاوه بر پروازهای داخلی که دارند چندین پرواز به کشور های هم جوار ایران نیز ارائه می دهند.
شرکت سرمایه گذاری بازنشستگان صنعت نفت مالک اصلی این شرکت می باشد. دفتر اصلی این شرکت در شهر اهواز می باشد و نورالله رضایی نیارکی به عنوان مدیر عامل اجرایی و محمد رضا مهران پور به عنوان رئیس هیئت مدیره در این شرکت حضور دارند. همچنین در شرکت هواپیمایی نفت ایران حدود 520 کارمند مشغول به فعالیت می باشند.

بلیط هواپیمایی نفت ایران


بلیط هواپیمای شرکت نفت ایران در کلیه مسیرهای داخلی کشور به خصوی در استان های جنوب و جنوب غرب کشور به راحتی در دسترس مردم عزیز ایران قرار دارد. علاوه بر آژانس های مسافرتی سراسر کشور می توانید برای خرید بلیط پرواز نفت تهران به امیدیه و اطلاع از برنامه پروازی هواپیمایی نفت به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید.


ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی نفت


نکته جالبی که در خصوص هواپیماهای این شرکت وجود دارد این است که هر یک از این هواپیماها یک نام خاص برای خودشان دارند. ناوگان این شرکت هواپیمایی شامل 9 فروند هواپیما به شرح زیر است: چهار فروند هواپیمای فوکر اف 100 و پنج فروند هم هواپیمای فوکر اف 50. میانگین سن ناوگان هوایی این شرکت 24.1 سال است.مسیر های پروازی


این شرکت هواپیمایی حدود 190 پرواز را در طول هفته از دو مبدا تهران و اهواز به سایر نقاط کشور انجام می دهد. مسیرهای پروازی به شرح زیر است:مسیرهای داخلی:


اهواز (فرودگاه اهواز)، آبادان )فرودگاه آبادان)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی)، رشت (فرودگاه سردار جنگل)، کیش (فرودگاه بین المللی کیش)، مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد)، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب)، شهرکرد (فرودگاه شهرکرد)، تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد)، یزد (فرودگاه شهید صدوقی)، بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر)، تبریز (فرودگاه بین المللی شهید مدنی)، آغاجاری (فرودگاه آغاجاری)، خارک (فرودگاه خارک)، ساری (فرودگاه ساری)، اردبیل (فرودگاه اردبیل) و بندر عسلویه (فرودگاه خلیج فارس). برای اطلاع از نرخ پرواز اهواز دبی هواپیمایی نفت می توانید سامانه فروش بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید.


مسیرهای خارج از کشور:


ارمنستان (ایروان، فرودگاه بین المللی زوارتنوتس) و امارات متحده عربی (دبی، فرودگاه بین المللی دبی(.اهداف و چشم انداز ها


شرکت هواپیمایی نفت ایران در راستای انجام وظایف و دستیابی به اهداف تعیین شده این شرکت در رابطه با تصدی حمل و نقل هوایی مسافر، بار و محصولات پستی در داخل و خارج با بال ثابت و با رعایت قوانین و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری می تواند اهداف زیر را در راستای پشتیبانی از عملیات اکتشاف، تولید و صدور نفت و گاز در نظر داشته باشد:

- کنترل عملیات حمل و نقل هوایی و ساخت ، تهیه و تامین ، حفاظت و نگهداری تاسیسات و وسایل ، تجهیزات ، کارکنان و دفاتر مربوط به شرکت؛
- انجام فعالیت های بازرگانی ، اداری ، آموزش و... که برای انجام عملیات ترابری شرکت و بهبود کیفیت عملیات مزبور و همچنین توسعه دامنه فعالیت های شرکت ضروری می باشد.

- ارائه هرگونه خدمات و سرویس های بال و فرودگاهی از جمله خدمات حمل و نقل هواپیمایی بال ثابت پروازهای تجسسی و اداری به اشخاص حقوقی در داخل و خارج از ایران.
- انجام خدمات مربوط به هواپیما ، مسافر و بار.
- ارائه خدمات مختلف هوانوردی.
- ارائه خدمات مهندسی و تعمیرات به کلیه شرکت های ایرانی دارنده نوع هواپیماهای ملکی شرکت هواپیمایی نفت براساس اختیارات قانونی مندرج در گواهینامه تعمیراتی .
از مهمترین دستاوردهای شرکت هواپیمایی نفت ایران از زمانی که فعالیت خود را آغاز نموده تا به امروز، ضریب بالای ایمنی در پرواز می باشد. به طوری که در تمامی سال هایی که این شرکت هواپیمایی پرواز انجام داده است هیچ گونه سانحه ای همراه با مسافر در کارنامه این شرکت به چشم نمی خورد. به همین خاطر هم بر اساس آمار جامعه جهانی لقب ایمن ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است.


امداد هوایی


با توجه به آن که احتمال بروز حادثه در جریان اکتشاف و تولید فرآورده های نفتی در جزایر و مناطق دور افتاده بسیار زیاد است لذا لزوم استفاده از آمبولانس ،کلينیک هوایی بسیار مفید و مهم می باشد. به همین خاطر است که شرکت هواپیمایی نفت ایران هر یک از هواپیماهای چابک و بسیار ایمن خود را در صورت نیاز به تجهیزات پیشرفته پزشکی مجهز می نماید و مصدومین را تحت نظارت پزشک و پرستاران خبره تا بیمارستان همراهی می کند. این همراهی توسط پیشرفته ترین برانکارد که بصورت اختصاصی طراحی شده است و برای نصب آن نیاز به باز کردن صندلی های هواپیما نمی باشد، صورت می گیرد.

این نوع برانکارد ها در مدت کمتر از 5 دقیقه روی صندلی هواپیمای فوکر 50 نصب می شود و بصورت تضمینی ثابت و قابل استفاده است. امکانات پزشکی از قبیل دستگاه مانیتورینگ قلب، تنفس مصنوعی، فشارخون، کاپنوگراف، دستگاه شوک مصنوعی و کیتهای تخصصی اورژانس و سوختگی به همراه کادر متخصص پزشکی و پرستاری بصورت 24 ساعته توسط تیم پزشکی آماده ارایه می باشد.
و در آخر گفتن این نکته حائز اهمیت است که با وجود آن که شرکت هواپیمایی نفت ایران در زمان هشت سال جنگ تحمیلی خسات های قابل توجهی را متحمل شد اما توانست با تکیه بر پرسنل و کارکنان متعهد خود، علاوه بر خدمت رسانی در صنعت هوایی ایران، به جابجایی مجروحین و امدادرسانی به رزمندگان نیز بپردازد و در این خصوص کمک شایانی کند. هم اکنون نیز، این شرکت هواپیمایی همچون گذشته، آماده ارائه خدمات در صنعت هوایی و نفت کشور است و امیدوار است همچون دیگر ایرلاین های ایرانی، گامی موثر برای سرافرازی کشور عزیزمان ایران بردارد.