شرکت هواپیمایی کیش ایر تضمین کننده سفری راحت

امتیاز دهید:
4 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 4 از 5 شرکت هواپیمایی کیش ایر تضمین کننده سفری راحت - سیمرغ 24
شرکت هواپیمایی کیش ایر تضمین کننده سفری راحت

شرکت هواپیمایی کیش ایر (kish airlines)در سال 1370 تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت کیش ایر توسعه فعالیت های جزیره زیبای کیش از طریق ارتباط با مراکز سایر استان های کشور و همچنین اتصال به کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس می باشد. هنگامی که این شرکت توانست مجوزهای قانونی و لازم را برای فعالیت های خود کسب کند به عنوان یکی از شرکت های تابعه منطقه آزاد کیش و به عنوان یک شرکت هواپیمایی خصوصی فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای اجاره ای از خرداد ماه همان سال آغاز کرد.تغییرات هواپیمایی کیش ایر


همان طور که گفته شد شرکت کیش ایر فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای اجاره ای آغاز کرد؛ اما از سال 72 به بعد با تغییرات مدیریتی و بنیادی، این شرکت دوره سازندگی و بنیادی خود را آغاز نمود. استفاده از افراد متخصص و کارآزموده و رعایت اصل صرفه جویی و فعالیت پیوسته و پیاپی باعث شده است تا کیش ایرلاین در مدت زمان کوتاهی بتواند مشکلات به وجود آمده را رفع نماید و به پیشرفت های قابل توجهی در زمینه های بازرگانی، عملیات، فنی خدمات فرودگاهی و پشتیبانی دست پیدا کند که تحقق این امور، باعث موفقیت های بیشتری در آینده شد. همزمان با گذراندن دوره های موفقیت آمیز این شرکت به مرحله بازنگری و شکوفایی رسید که از اواخر سال 1376 و با تغییر مجدد مدیریت آغاز شد. مدیر عامل این شرکت جناب آقای محمد تقی جدیدی و رئیس هیئت مدیره هم آقای علی جهاندیده می باشند. لازم به ذکر است که دفتر هواپیمایی کیش ایر در جزیره کیش واقع شده است.


ناوگان هوایی کیش ایر


شرکت هواپیمایی کیش ایر دارای 13 فروند هواپیمای مسافربری است که 12 فروند از آن ها فعال می باشد و جزییات آن به شرح زیر است: دو فروند هواپیمای ایرباس A321 ، دو فروند هواپیمای A320 ، هفت فروند هواپیمای MD82-83 ، سه فروند هواپیمای F100 که یکی از آنها زمین گیر شده است. جالب است بدانید که میانگین سن هواپیماهای کیش ایر 21.1 سال می باشد.
بلیط هواپیمای کیش ایر


همان طور که در ابتدا گفتیم شرکت هواپیمایی کیش ایر فعالیت رسمی خود را از خرداد ماه سال 1371، با دو فروند هواپیمای اجاره ای آغاز کرد و پس از مدتی در اواخر سال 1372 با تغییر مدیریت، به سازندگی و گسترش ناوگان خود پرداخت. این گونه شد که بلیط هواپیما کیش ایر در اغلب مسیرهای داخلی و خارجی و بین المللی در دسترس کسانی قرار گرفت که علاقه مند هستند با هواپیمایی کیش ایر مسافرت خود را آغاز و یا به پایان برسانند. بلیط پرواز کیش ایر علاوه بر آن که به راحتی قابل دسترس هستند قیمت بسیار مناسبی هم دارند.
برای تهیه بلیط هواپیما کیش ایر، اطلاع از قیمت بلیط هواپیمای کیش ایر، پرواز کیش ایر از شیراز به دبی و برنامه پروازهای کیش ایر علاوه بر آژانس های مسافرتی مختلف، می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما سیمرغ24 و سایت هواپیمایی کیش ایر مراجعه فرمایید.

مسیرهای پروازی شرکت کیش ایر

ایرلاین کیش ایر دارای مسیرهای متعدد پروازی در تمام نقاط دنیاست که اسامی آن به شرح زیر می باشد:

مسیرهای داخلی پروازهای کیش ایر


بوشهر (فرودگاه بین المللی بوشهر)، آبادان (فرودگاه آبادان)، جزیره ابوموسی (فرودگاه ابوموسی)، اراک (فرودگاه اراک)، اهواز (فرودگاه اهواز)، بندر عسلویه (فرودگاه عسلویه)، بندرعباس (فرودگاه بین المللی بندرعباس)، اصفهان (فرودگاه بین المللی شهید بهشتی)، کرمان (فرودگاه کرمان)، کرمانشاه (فرودگاه کرمانشاه)، جزیره کیش (فرودگاه بین المللی کیش)، بندر ماهشهر (فرودگاه ماهشهر)، مشهد (فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد)، رشت (فرودگاه سردار جنگل)، جزیره قشم (فرودگاه دیرستان)، شهرکرد (فرودگاه شهرکرد)، شاهرود (فرودگاه شاهرود)، شیراز (فرودگاه بین المللی شهید دستغیب)، تبریز (فرودگاه بین المللی شهید مدنی)، همدان (فرودگاه همدان)، تهران (فرودگاه بین المللی مهرآباد)، زنجان (فرودگاه زنجان) و یزد (فرودگاه شهید صدوقی(.


مسیرهای خارجی هواپیماهای کیش ایر


عراق (بغداد - فرودگاه بین المللی بغداد)، عمان (خصب - فرودگاه خصب)، سوریه (دمشق - فرودگاه بین المللی دمشق)، ترکیه (استانبول - فرودگاه بین المللی آتاترک)، امارات متحده عربی (دبی - فرودگاه بین المللی دبی و شارجه - فرودگاه بین المللی شارجه) و جمهوری آذربایجان (باکو - فرودگاه بین المللی حیدر علی اف).
افتخارات و گواهی نامه های بین المللی
- انجمن بین المللی حمل نقل هوایی (یاتا) که در آوریل 1945، در کشور کوبا تشکیل شد، یکی از مهمترین انجمن های هوایی در دنیا به حساب می آید. در حال حاضر 230 شركت هواپيمايی از 140 كشور جهان در عضويت یاتا هستند که کیش ایر نیز با کد عضویتی Y9-780 یکی از آنها می باشد.
گفتنی است که شرکت های هواپیمایی عضو یاتا، قادر به انجام پروازهای برنامه ای بين المللی هستند و كشور متبوع شان عضو رسمی ايكائو هستند.
- شرکت هواپیمایی کیش ایر به عنوان نخستین شرکت هواپیمایی ایران موفق به دریافت گواهینامه بین المللی ایمنی پرواز (IOSA) شده است .
- علاوه بر اینها شرکت کیش ایر گواهینامه (AOC) را از سازمان هواپیمایی کشور دریافت کرده است. این گواهینامه شرکت ها را به انجام عملیات حمل و نقل بازرگانی مشخص مجاز می نماید. در ضمن برای اطلاع از برنامه پروازی کیش ایر و خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر مشهد می توانید به سامانه فروش آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 مراجعه نمایید.چشم اندازها


شرکت هواپیمایی کیش ایر چشم انداز بلند مدتی را برای خود ترسیم کرده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- کمک رسانی به توسعه پایدار جزیره زیبای کیش(نگین خلیج فارس)
- دست پیدا کردن به برنامه های طرح جامع وسند چشم انداز 1404
- تقویت مناطق آزاد تجاری –صنعتی و ویژه اقتصادی از بندر اقیانوسی چابهار تا شهر آبادان از طریق توسعه زیرساخت های حمل و نقل هوایی
- تحت پوشش قراردادن کلیه مناطق آزاد و رفع نیازهای مربوط به مسافرت های هوایی
- افزایش ضریب ایمنی ناوگان، تجهیزات فنی و مسافران
- گسترش شبکه پروازی در مسیرهای داخلی و خارجی
- توسعه همکاری های عملیاتی، بازرگانی و فنی با سایر شرکت ها
- تبدیل شدن به یک شرکت هواپیمایی مبتنی بر ساز و کار خدمات الکترونیکی

و سخن آخر اینکه مدیریت، کارکنان و پرسنل مجموعه هواپیمایی کیش ایر، همواره در تلاش هستند تا با افزایش هواپیماهای ملکی خود و خرید ناوگان پهن پیکر، گامی موثر در توسعه و بهبود صنعت هوایی کشور بردارند و در راستای استانداردهای بین المللی به مردم عزیز ایران خدمت رسانی نمایند که امید است هرچه زودتر به این مهم دست پیدا کنند. به طور کلی خرید بلیط کیش ایر می تواند یک سفر راحت را برای شما رقم بزند، خصوصا آن که بلیط هواپیما کیش خود را از سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما سیمرغ 24 خریداری کرده باشید.