مدير عامل شركت هواپيمايي كيش اير گفت : براي حضور بيشتر گردشگران و درخواست مديريت جديد منطقه آزاد کیش جهت رونق و توسعه صنعت گردشگری و بخش اقتصادی جزیره، نرخ بلیط هواپیما در مسیر تهران کیش و برعکس کاهش پیدا کرد.

به گزارش سیمرغ 24 ، كاپيتان محمد تقي جديدي با اشاره به رويكرد توسعه محور مدير عامل جديد سازمان منطقه آزاد كيش  براي ايجاد بستر حمل و نقل بهينه و مناسب قيمت مصوب بليط رفت و برگشت تهران کیش، از پانصد و سی هزار تومان به چهارصد و پنجاه و یک تومان کاهش پیدا کرد. جدیدی تاکید کرد که حتی در زمان های شلوغی حضور مسافران باز هم این قیمت افزایش پیدا نمی کند و تا نوروز 97 ثابت خواهد ماند.

مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش ایر افزود: 40 درصد از سهمیه چارتر کننده ها کم خواهد شد و برای رونق جزیره و پشتیبانی مدیرعامل جدید، اگر ضرری در کاهش قیمت برای ایرلاین کیش ایر باشد باز هم ارزش آن را دارد که مسافر بیشتری به سمت کیش بیاید.  همچنین این کاهش قیمت تاثیری در کیفیت خدماتی که ارائه می شود نخواهد داشت و در صدد آن هستیم که خدمات ارائه شده را بهبود بخشیم و کمبود ها را جبران کنیم.

کاپیتان جدیدی در ادامه صحبت هایش گفت: كيشوندان نيز با ضريب خاصي تا ۷۲ ساعت  قبل از هر پروازي اگر با کارت کیشوندی به دفاتر فروش در تهران و کیش مراجعه کنند، می توانند با 418 هزار تومان بلیط رفت و برگشت به کیش – تهران را خریداری نمایند.

وي تصريح كرد: شركت هایي كه خدمات پرواز چارتري به مسافران ارايه مي دهند موظف هستند قيمت فروش بليط آنها بيشتر از نرخ مصوب نباشد و هيچكس مجاز نيست بالاتر از اين قيمت بليط بفروشد.

وي با بيان اين مطلب كه اگر شركتي شاكي داشته باشد و كسي بليط گران بخرد - ما متعهد هستيم با شكايت مسافر مبلغ مازاد پرداختي مسافران را برگشت دهيم – اضافه کرد: ضمن اين كه براي چارتر كننده متخلف جريمه سنگيني در نظر گرفته مي شود، با دادن كارت زرد و كارت قرمز با آنها قطع همكاري خواهد شد. همچنین هدف از تخفیف قیمت بلیط در این مسیر جذب بیشتر گردشگر و رونق صنعت توریسم است.