سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نرخ بلیط پرواز تهران – نجف - تهران در ایام اربعین را دو میلیون و دویست هزار تومان اعلام کرد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نرخ بلیط پرواز تهران – نجف - تهران در ایام اربعین را دو میلیون و دویست هزار تومان اعلام کرد و در این باره گفت: این نرخ حاصل توافق ایرلاینها بوده است.

به گزارش سیمرغ 24، رضا جعفرزاده، مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در ارتباط با نرخ بلیط پروازهای اربعین گفت: قیمت اعلام شده حاصل توافق جلسه مشترک رییس سازمان هواپیمایی کشوری و ایرلاینها و توافق شرکت های هواپیمایی با یکدیگر است.

وی ادامه داد: یقینا ایرلاین ها در این توافق محاسبات خود را انجام داده و عوامل مختلف و موثر در نرخ گذاری را در نظر گرفته اند.

جعفرزاده افزود: قیمت بلیط پرواز در ایام اربعین برای مسیر تهران – نجف - تهران و تهران – بغداد - تهران به صورت دو طرفه دو میلیون و دویست هزار تومان و به صورت یک طرفه یک میلیون و صد ۱۰۰ هزار تومان است. همچنین پرواز مشهد – نجف - مشهد به صورت دو طرفه دو میلیون و هشتصد هزار تومان و به صورت یک طرفه یک میلیون و چهارصد هزار تومان قیمت دارد. قیمت پرواز از سایر شهرها نیز مشابه قیمت پروازهای تهران تعیین شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به برنامه ریزی برای فروش بدون مشکل بلیت های اربعین اضافه کرد: به زودی اسامی مراکز مجاز فروش پروازهای اربعین اعلام خواهد شد تا زائران گرامی بتوانند به راحتی بلیط هواپیما خود را تهیه نمایند.

قابل ذکر است پیشتر محمدرضا رضایی کوچی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی نرخ پروازهای اربعین را دو میلیون و چهارصد هزار تومان اعلام کرده و گفته بود: نرخ پرواز هوایی اربعین باید از سوی ایرلاین ها حدود یک میلیون و ششصد هزار تومان اعلام شود.