فدراسیون فوتبال آرژانتین یکی از بهترین هواپیمای جهان را برای پروازهای تیم ملی این کشور در جام جهانی انتخاب کرده است.

فدراسیون فوتبال آرژانتین یکی از بهترین هواپیمای جهان را برای پروازهای تیم ملی این کشور در جام جهانی انتخاب کرده است.

به گزارش سیمرغ 24، فدراسیون فوتبال آرژانتین می خواهد اعضاي تیم ملی فوتبال این کشور را در پروازهای طولانی مدت پیش از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در جریان این رقابتها راحت باشند و با آرامش سفر نمایند. به همین خاطر یکی از لوکسترین هواپیماهای جهان را برای آنها برگزیده شده است.

فدراسیون فوتبال آرژانتین هواپیمای بسیار لوکس ایرباس آ 340 وی آی پی را انتخاب کرد و همان طور که از نام آن مشخص است، به افرادی خاص تعلق دارد.

این هواپیما ظرفیت 90 نفر را دارد که در حالت عادی ۳۷۵ نفر میتوانند در آن حضور داشته باشند و این ظرفیت تا ۴۴۰ نفر نیز افزایش می یابد.

از امکانات این هواپیمای لوکس می توانیم به وایفای اختصاصی، کیترینگ شخصی و یک وسیله برای انجام تمرینات ورزشی برای تمام 90 صندلی دارد. علاوه بر تمام این موارد تمام صندلی های این هواپیما تبدیل به تخت می شود تا مسافران بتوانند به راحتی استراحت نمایند.

از این هواپیما دیروز (چهارشنبه) رونمایی شد و تیم ملی آرژانتین به مقصد بارسلونا سفر خواهد کرد. آلبی سلسته یک دوره کوتاه در این شهر حضور خواهد داشت و هشتم ژوئن اسپانیا را ترک میکند.

تیم ملی آرژانتین نهم ژوئن یک بازی ددوستانه انجام خواهد داد و در نهایت این تیم به روسیه سفر خواهد کرد تا خود را برای جام جهانی مهیا نماید. هواپیما در شهر مسکو پارک می شود و سپس برای پروازهای مختلف به محل برگزاری بازیها استفاده خواهد شد.

تلویزیون کشور آرژانتین تنها بخش کوچکی از این هواپیمای باور نکردنی و فوق العاده را به نشان داد که در آن مبلها، صندلیهایی که به تخت تبدیل میشوند و دیگر امکانات مختلف به تصویر کشیده شد.