شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اعلام کرده است که برای سال 2019 درصدد برنامه‌ ریزی برای مسیرهای پروازهای جدید است که اصفهان یکی از آن مقاصد خواهد بود.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز اعلام کرده است که برای سال 2019 درصدد برنامه ریزی برای مسیرهای پروازهای جدید است که به احتمال بسیار زیاد اصفهان یکی از آن مقاصد خواهد بود.

به گزارش سیمرغ 24، این شرکت قطری اعلام کرده برای افزایش هر چه بیشتر استقبال در مسیرهای جدید خود برای سال جاری میلادی به مسافرانی که در این بازه زمانی ترویجی پروازهای قطر ایرویز را رزرو کرده اند می توانند از ۲۰درصد تخفیف بلیط بهره مند شوند.

شرکت قطر ایرویز پس از تحریم های دوباره علیه ایران و برخلاف خروج تعدادی از شرکت های هواپیمایی خارجی از کشور اعلام کرده بود درصدد افزایش پروازها در کشور ایران است.

قطر ایرویز اعلام کرده بود که تعداد پروازهای خود به ایران را با ایجاد پرواز مستقیم دوحه - اصفهان و اضافه کردن پروازهای هفتگی به تهران و شیراز افزایش می دهد.

در چند وقت گذشته این شرکت قطری در حساب تویتر خود عنوان کرده بود؛ پروازهای مستقیم قطر ایرویز به اصفهان از چهارم فوریه ۲۰۱۹ (۱۵ بهمن ۹۷) به صورت دو پرواز بدون توقف در روزهای دوشنبه و جمعه شروع می شود و پروازهای این شرکت به تهران و شیراز هم از دوم ژانویه سال آینده میلادی (۱۲ دی ۹۷) افزایش خواهد یافت.