اخبار

اخبار

۱۳۹۷
38 هزار و 228 پرواز در فرودگاه‌های ایران در یک ماه

آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نشان می‌دهد که در اردیبهشت ماه امسال ۳۸ هزار و ۲۲۸ پرواز در فرودگاه‌های کشور انجام شده است که این تعداد نسبت به ماه پیش از آن ۷ درصد کاهش داشته است.
ادامه...

۱۳۹۷
آتش‌گرفتن هواپیمای تیم ملی عربستان در آسمان

بال سمت راست هواپیمای تیم ملی فوتبال عربستان در آسمان آتش گرفت؛ اما با مهارت خلبان هواپیما بدون مشکل خاصی به زمین فرود آمد.
ادامه...

۱۳۹۷
آغاز به کار هواپیمایی وارش مازندران از تابستان امسال

شرکت هواپیمایی وارش نخستین ایرلاین بومی استان مازندران با پنج هواپیما در فرودگاه ساری از تابستان امسال کار خود را آغاز می کند.
ادامه...

۱۳۹۷
آب پاکی ایرباس روی دست هما

در حالی چندی پیش شرفبافی در سخنانی خوش بینانه از تحویل ۳ هواپیمای ایرباس به هما در سال 2018 میلادی خبر داده بود که مقام مسئول این شرکت فرانسوی آب پاکی را روی دست مدیر عامل ایران ایر ریخت.
ادامه...

۱۳۹۷
جزییات برنامه ‌ریزی پروازهای حج سال 97

پروازهای اعزامی حج امسال در یک دوره زمانی ۲۸ روزه از 28 تیرماه امسال آغاز خواهد شد.
ادامه...

۱۳۹۷
ایران ‎ایر و آسمان در صدر تاخیر پروازهای اردیبهشت ماه

طبق آمار سازمان هواپیمایی کشوری در اردیبهشت ماه سال جاری شرکت هواپیمایی ایران ایر با ۴۱۰ پرواز و هواپیمایی آسمان با ۳۳۷ پرواز در صدر فهرست بیش ترین پرواز‌های تاخیردار قرار گرفته‌اند، کم ترین پرواز تاخیردار هم مربوط به شرکت پویا ایر با ۵ پرواز بوده است.
ادامه...

۱۳۹۷
راه اندازی خطوط پروازی بین تهران و سیدنی

ایران ایر می خواهد خطوط پروازی میان تهران و سیدنی راه اندازی کند.
ادامه...

۱۳۹۷
بانک تجارت به مسافران جام جهانی روسیه ارز مسافرتی می‌دهد

مسافران کشورهای مختلف جهان از جمله مسافران جام جهانی روسیه می‌توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت و تکمیل مدارک خود از طریق بانک تجارت ارز مسافرتی دریافت نمایند.
ادامه...

۱۳۹۷
بیش‌ترین توریست‌های جام جهانی از چه کشوری هستند؟

بیش‌ترین توریست خارجی مسابقات جام جهانی از کشور آمریکا است. این‌ در حالی است که تیم ملی فوتبال آمریکا در این مسابقات حضور ندارد.
ادامه...

۱۳۹۷
بهترین ایرلاین ها و فرودگاه های جهان در سال 2018

به دست آوردن جایگاه نخست در نظرسنجی بهترین ایرلاین و بهترین فرودگاه که مردم هم در آن شرکت داشته اند کار آسانی نخواهد بود؛ زیرا این کیفیت بالاست که مشتری را راضی نگه می دارد.
ادامه...