اخبار

اخبار

۱۳۹۷
پایان پروازهای رفت زائران حج تمتع با 315 پرواز

قائم مقام مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوايي ايران در امور فرودگاه‎ ها از انجام پروازهای رفت حج و پایان آن تا پايان روز چهارشنبه 24 مرداد خبر داد.
ادامه...

۱۳۹۷
نرخ بلیط هواپیما کاهش می یابد

با اختصاص ارز به ایرلاین‌ها از طریق سامانه نیما، قیمت بلیت کاهش خواهد یافت.
ادامه...

۱۳۹۷
اختصاص ارز به ایرلاین‌ها با نرخ سامانه نیما

با پیگیری این انجمن و حمایت‌های سازمان هواپیمایی کشوری نرخ ارز موارد مصرفی از سوی دولت،‌ نرخ سامانه نیما یا همان قیمت ارز بازار ثانویه مشخص شده است.
ادامه...

۱۳۹۷
رایزنی برای تامین ارز ایرلاین‌ ها با نرخ ۴۲۰۰ تومانی

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی ایران از رایزنی برای تامین ارز مورد نیاز ایرلاین‌ها با نرخ دولتی خبر داد و افزود: با نرخ اعلامی سامانه سنا قیمت پروازهای خارجی دو برابر خواهد شد.
ادامه...

۱۳۹۷
هواپیمایی قشم ایر در مالکیت استانداری اصفهان

استاندار اصفهان از خرید شرکت هواپیمایی قشم ایر خبر داد و گفت: قشم ایر مشکلات تحریمی ندارد و اجازه داشتن پرواز به اروپا و کیفیت هواپیماها و خدمات پروازی از مزایای این ایرلاین است.
ادامه...

۱۳۹۷
تعداد حجاج بیت الله الحرام به مرز ۱۰۰ هزار حاجی نزدیک شد

تعداد حجاجی که تاکنون برای ادای مناسک حج از از راه زمینی، هوایی و دریایی تا روز سه شنبه 16مرداد وارد عربستان شدند، به 978 هزار و 159 نفر افزایش یافته است.
ادامه...

۱۳۹۷
عربستان پروازها به مقصد کانادا را متوقف کرد

خطوط هوایی عربستان اعلام کرد که پروازهای خود از مبدا و به مقصد کانادا را از دوشنبه هفته آتی 22 مرداد ماه متوقف خواهد کرد.
ادامه...

۱۳۹۷
غذای موزیکال خوشمزه در منوی یک شرکت هواپیمایی

منو های غذایی آهنگین در هواپیما! سفری لذت بخش و جذاب را برایتان ثبت می کند.
ادامه...

۱۳۹۷
هواپیماهای ای تی آر وارد ایران شدند

صبح امروز 14 مرداد پنج فروند هواپیمای ای تی آر فرانسوی خریداری شده از فرودگاه ارومیه با ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پیوست.
ادامه...

۱۳۹۷
ورود 5 فروند هواپیمای جدید ای تی آر به ایران

با اعلام هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) پنج فروند هواپیمای جدید خریداری شده از شرکت ای تی آر چهاردهم مرداد وارد کشور می شود.
ادامه...