اخبار

اخبار

۱۳۹۷
فروش بلیط چارتر بدون بسته سفر ممنوع است

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی گفت: فروش بلیط پروازهای چارتری بدون بسته سفر تخلف است و شرکت ها باید به همراه یک بسته سفر این پروازها را به فروش برسانند.
ادامه...

۱۳۹۷
ثبت رکورد بی سابقه در فرودگاه کیش

رکورد تردد گردشگران در فرودگاه بین المللی جزیره کیش در ۲۲ بهمن امسال شکسته شد.
ادامه...

۱۳۹۷
آغاز فروش بلیط پروازهای نوروزی‌ با نرخ‌ آذرماه

دبیر انجمن‌ شرکت های هواپیمایی با بیان این مطلب که فروش بلیط پروازهای نوروز ۹۸ از سوی شرکت‌های هواپیمایی آغاز شد، گفت: با هماهنگی شرکت های هواپیمایی، نرخ بلیط پرواز برای ایام نوروز افزایش نمی یابد و همان قیمت های آذرماه ۹۷ است.
ادامه...

۱۳۹۷
افتتاح خط پروازی قشم – مسقط هواپیمایی قشم ایر

خط پروازی قشم ایر به مسقط و بالعکس با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوری شاهرودی سفیر ایران در عمان، حمید رضا مؤمنی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی دیگر از مسئولان ایرانی و عمانی در محل فرودگاه بین المللی مسقط، افتتاح شد.
ادامه...

۱۳۹۷
فروش چارتری بلیط هواپیما ممنوع شد

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیط هواپیما طبق قانون تابع عرضه و تقاضاست اما ما بر این مسئله تاکید داریم که فروش بلیط چارتری ممنوع است. چارتری یعنی این که کسی که هواپیما را چارتر کرده یک بسته سفر دارد که شامل اقامت، حمل و نقل و خورد و خوراک می باشد.
ادامه...

۱۳۹۷
افزایش بارش باران و برف با عبور هواپیما از ابرها

محققان به تازگی دریافتند که عبور هواپیماها از ابرها می تواند بارش باران و برف را افزایش دهد.
ادامه...

۱۳۹۷
محدودیتی در تردد هواپیماهای هما به فرودگاه های اروپا نیست

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ محدودیتی برای نشست و برخاست هواپیماهای این شرکت در فرودگاه های اروپا وجود ندارد.
ادامه...

۱۳۹۷
امکان حذف کامل بلیط چارتر وجود ندارد

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این مطلب که ایرلاین ها اجازه تغییر بلیط سیستمی به چارتری را ندارند، گفت: امکان حذف کردن کامل شبکه فروش بلیت چارتری وجود ندارد.
ادامه...

۱۳۹۷
مشکلی برای نشستن هواپیماها در فرودگاه پیام وجود ندارد

علی عابدزاده با بیان این مطلب که شرایط دستگاه ‌های ناوبری فرودگاه پیام در حد استانداردهای بین‌المللی است، گفت: با ارزیابی‌ های صورت گرفته به این نتیجه رسیدیم هیچ مشکلی برای نشستن هواپیماها در این فرودگاه وجود ندارد.
ادامه...

۱۳۹۷
تحریم‌ ایرلاین‌های ایرانی خلاف حقوق بین‌ الملل است

وزیر راه و شهرسازی تحریم صنعت هواپیمایی ایران را خلاف حقوق بین‌الملل دانست و گفت: سازمان هواپیمایی کشوری به نامه سازمان هواپیمایی آلمان درباره تحریم شرکت هواپیمایی ماهان پاسخ داده است.
ادامه...