اخبار

اخبار

۱۳۹۷
تیم ملی به دنبال هواپیما برای جام ملت‌ های آسیا

در حالی که تا قبل از این یکی از ایرلاین های کشور اقدام به همکاری با تیم ملی ایران کرده بود این روزها دیگر تمایلی به ادامه همکاری خود با فدراسیون فوتبال ندارد.
ادامه...

۱۳۹۷
20 درصد پروازها به صورت چارتری ارائه می شود

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در حال حاضر با کاهش سهم بلیط چارتر در شبکه هواپیمایی کشور، بلیط 80 درصد پروازها به صورت سیستمی به فروش می رسد.
ادامه...

۱۳۹۷
نصب دستگاه دروغ سنج در فرودگاه ها

فرودگاه‌ها مهمترین راه رفت و آمد مردم از کشوری به کشور دیگر هستند و در سال‌های گذشته مواردی مشاهده شده است که تروریست‌ ها، مهاجران غیرقانونی و افراد تحت تعقیب با ترفندهایی مثل هویت جعلی می ‌توانند از سیستم‌ های امنیتی عبور کنند.
ادامه...

۱۳۹۷
فرودگاه شاهرود بین المللی شد

حجت الاسلام روحانی رئیس‌جمهوری ایران اسلامی مصوبه مرز هوایی شاهرود و بین‌المللی فرودگاه شاهرود را اعلام کرد تا ربع قرن انتظار مردم استان سمنان در این باره تحقق پیدا کند.
ادامه...

۱۳۹۷
نخستین سامانه بومی مسیریاب هواپیما تا هشت ماه آینده عملیاتی می شود

نخستین سامانه بومی مسیریاب هواپیما (DME) شش تا 8 ماه آینده و نخستین برج مراقبت سیار تا یک سال آینده به دست متخصصان شرکت های دانش بنیان کشورمان ساخته خواهد شد و در مدار عملیاتی قرار می گیرد.
ادامه...

۱۳۹۷
قوی ترین پاسپورت های جهان معرفی شدند

رتبه بندی پاسپورت های جهان بر این اساس است که شهروندان یک کشور با داشتن این پاسپورت ها می توانند به کشورهای مختلف سفر کنند.
ادامه...

۱۳۹۷
بهترین های 2018 جهان در صنعت هواپیمایی

هر ایرلاینی در سراسر جهان برای آن که خود را در زمره بهترین ایرلاین‌های سال قرار دهد دست به هر کاری خواهد زد و در نهایت این تلاش‌ها و هزینه‌ها به ثمر خواهد رسید.
ادامه...

۱۳۹۷
خوابیدن خلبان هنگام پرواز در آسمان

مسئولان کنترل ترافیک هوایی کشور استرالیا با چک کردن اطلاعات پرواز متوجه شدند که خلبان یک فروند هواپیما حین پرواز خوابیده است.
ادامه...

۱۳۹۷
قطر پروازهای خود را به ایران افزایش می دهد

رئیس اجرایی خطوط هواپیمایی قطرایرویز از افزایش تعداد پروازهای این کشور به ایران از ماه ژانویه خبر داد.
ادامه...

۱۳۹۷
رونمایی از سامانه صدور ویزای الکترونیکی بدون برچسب در اصفهان

سامانه صدور روادید (ویزا) الکترونیکی بدون برچسب چهارشنبه شب با حضور معاون وزیر امور خارجه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان رونمایی شد و پس از آن به بهره برداری رسید.
ادامه...